Призначення арбітрів:

Вища ліга 12 тур

Кубок 1/4 фіналу

Календар ігор серед дитячо-юнацьких команд 2003-2004 р. н.

 

Перша ліга

 

 

1. ДЮСШ (Градизьк) Білявський Валерій Вадимович

2. ДЮСШ (Лохвиця) Харченко Олександр Михайлович

3. ДЮСШ (Пирятин) Ліпчанський Сергій Іванович

4. ДЮСШ (Лубни) Сердюк Олександр Іванович

5. ДЮСШ (Заводське) Лапіга Сергій Вікторович

6. ДЮСШ (Оржиця) Тарасенко Олег Григорович

7. ДЮСШ (Миргород) Сапунков Олександр Леонідович

 

Перше коло

 

1 тур (17-18.05.18) ЧТ-ПТ

 

5 тур (1.06.18) ПТ

 

1. ДЮСШ Градизьк-ДЮСШ Миргород 0:0

 

13. ДЮСШ Заводське - ДЮСШ Миргород  3:0

 

2. ДЮСШ Пирятин - ДЮСШ Оржиця 4:3

 

14. ДЮСШ Градизьк - ДЮСШ Пирятин 1:1

 

3. ДЮСШ Лубни - ДЮСШ Заводське 7:2

 

15. ДЮСШ Лубни - ДЮСШ Лохвиця 4:1

 

 

 

 

 

2 тур (22.05.18) ВТ

 

6 тур (5.06.18) ВТ

 

4. ДЮСШ Заводське-ДЮСШ Градизьк 3:2

 

16. ДЮСШ Лохвиця - ДЮСШ Заводське 1:2

 

5. ДЮСШ Миргород - ДЮСШ Лохвиця 2:0

 

17. ДЮСШ Миргород - ДЮСШ Оржиця 5:2

 

6. ДЮСШ Оржиця - ДЮСШ Лубни 2:1

 

18. ДЮСШ Пирятин - ДЮСШ Лубни 3:3

 

 

 

 

 

 

3 тур (24.05.18) ЧТ

 

 

7 тур (8.06) ПТ

 

7. ДЮСШ Градизьк - ДЮСШ Лохвиця 3:0

 

19. ДЮСШ Градизьк - ДЮСШ Лубни 0:0

 

8. ДЮСШ Заводське - ДЮСШ Оржиця 1:4

9. ДЮСШ Пирятин - ДЮСШ Миргород 3:1

 

 

20. ДЮСШ Заводське - ДЮСШ Пирятин 1:1

21. ДЮСШ Оржиця - ДЮСШ Лохвиця 3:1

 

 

 

 

 

 

4 тур (29.05) ВТ

 

 

 

10. ДЮСШ Лохвиця - ДЮСШ Пирятин 1:1

 

Початок ігор о 16.00

 

11. ДЮСШ Миргород - ДЮСШ Лубни 0:2

 

 

 

12. ДЮСШ Оржиця – ДЮСШ Градизьк 3:0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

8тур (12.09.18) СР

 

12тур (10.10.18) СР

 

22. ДЮСШ Пирятин -ДЮСШ Заводське 6:2

 

34.ДЮСШ Оржиця - ДЮСШ Заводське

-:+

23. ДЮСШ Лохвиця - ДЮСШ Оржиця +:-

 

35.ДЮСШ Миргород - ДЮСШ Пирятин

0:1

24. ДЮСШ Лубни - ДЮСШ Градизьк 3:2

 

36.ДЮСШ Лохвиця - ДЮСШ Градизьк

3:0

 

 

 

 

 

 

 

 

       

 

     

 

 

 

 

9 тур (19.09.18)СР

 

13 тур (17.10.18) СР

 

25. ДЮСШ Заводське-ДЮСШ Лохвиця 1:3

 

37. ДЮСШ Лохвиця - ДЮСШ Миргород

1:0

26. ДЮСШ Лубни - ДЮСШ Пирятин 2:4

 

38. ДЮСШ Лубни - ДЮСШ Оржиця

+:-

27. ДЮСШ Оржиця - ДЮСШ Миргород -:+

 

39. ДЮСШ Градизьк - ДЮСШ Заводське

3:0

   

 

 

 

 

 

 

 

10 тур (26.09.18) СР

 

 

14 тур (24.10.18) СР

 

28. ДЮСШ Лохвиця - ДЮСШ Лубни 3:3

 

40. ДЮСШ Миргород - ДЮСШ Градизьк

3:0

29. ДЮСШ Миргород - ДЮСШ Заводське 8:0

30. ДЮСШ Пирятин - ДЮСШ Градизьк 3:0 (тех.пер.)

 

 

41. ДЮСШ Заводське - ДЮСШ Лубни

42. ДЮСШ Оржиця - ДЮСШ Пирятин

0:1

-:+

 

 

 

 

 

11 тур (3.10.18) СР

 

 

 

31. ДЮСШ Пирятин - ДЮСШ Лохвиця 2:1

 

Початок ігор: – 16.00

 

32. ДЮСШ Лубни - ДЮСШ Миргород 2:1

     

33. ДЮСШ Градизьк – ДЮСШ Оржиця +:-

 

   

 

     

 

 

2018 © Федерація Футболу Полтавщини — Всі права застережено