Календар ігор серед дитячо-юнацьких команд 2007-2008 р. н. (група Б)

 

Перша ліга

Група «Б»

 

1. ДЮСШ (Оржиця) Тараненко Олег Григорович

2. ДЮСШ (Градизьк, Глобинський р-н) Білявський Валерій Вадимович

3. ДЮСШ (Гребінка) Симоненко Сергій Миколайович

4. ДЮСШ (Засулля, Лубенський р-н) Загоруйко Андрій Миколайович

5. ДЮСШ (Лохвиця) Харченко Олександр Михайлович

6. ДЮСШ (Миргород) Сапунков Олександр Леонідович

 

Перше коло

 

I тур (21.05.18) (Оржиця)

1. ДЮСШ Оржиця – ДЮСШ Гребінка - 0:4

2. ДЮСШ Гребінка – ДЮСШ Градизьк - 7:1

3. ДЮСШ Оржиця – ДЮСШ Градизьк - 3:0

 

 

IІ тур (23.05.18) (Миргород)

4. ДЮСШ Миргород – ДЮСШ Гребінка - 0:1

5. ДЮСШ Гребінка – ДЮСШ Лохвиця - 5:3

6. ДЮСШ Миргород – ДЮСШ Лохвиця - 2:0

 

 

III тур (28.05.18) (Засулля, Лубенський р-н)

7. ДЮСШ Засулля – ДЮСШ Градизьк - 4:1

8. ДЮСШ Лохвиця – ДЮСШ Градизьк - 2:0

9. ДЮСШ Засулля – ДЮСШ Лохвиця - 0:4

 

 

IV тур (30.05.18) (Лохвиця)

10. ДЮСШ Лохвиця – ДЮСШ Оржиця - 1:1

11. ДЮСШ Оржиця – ДЮСШ Миргород - 0:3

12. ДЮСШ Лохвиця – ДЮСШ Миргород - 5:0

 

 

V тур (4.06.18) (Гребінка)

13. ДЮСШ Гребінка – ДЮСШ Засулля - 5:0

14. ДЮСШ Засулля – ДЮСШ Миргород - 1:1

15. ДЮСШ Гребінка – ДЮСШ Миргород - 2:2

 

Початок матчів о 15.00

 

 

Друге коло

VI тур (14.09.18) (Градизьк)

16. ДЮСШ Градизьк - ДЮСШ Гребінка 1:9

17. ДЮСШ Лохвиця - ДЮСШ Гребінка 0:3 (тех. пор.)

18. ДЮСШ Градизьк - ДЮСШ Лохвиця 3:0 (тех. пер.)

 

 

VIІ тур (21.09.18) (Засулля)

19. ДЮСШ Засулля – ДЮСШ Гребінка 1:0

20. ДЮСШ Гребінка – ДЮСШ Оржиця 2:0

21. ДЮСШ Засулля – ДЮСШ Оржиця 4:2

 

 

VIII тур (28.09.18) (Миргород)

22. ДЮСШ Миргород – ДЮСШ Градизьк 10:0

23. ДЮСШ Градизьк – ДЮСШ Засулля 0:7

24. ДЮСШ Миргород – ДЮСШ Засулля 0:0

 

 

IX тур (5.10.18) (Оржиця)

25. ДЮСШ Оржиця – ДЮСШ Лохвиця 2:4

26. ДЮСШ Лохвиця – ДЮСШ Засулля 1:3

27. ДЮСШ Оржиця – ДЮСШ Засулля 1:2

 

 

X тур (12.10.18) (Градизьк)

28. ДЮСШ Градизьк – ДЮСШ Оржиця 2:6

29. ДЮСШ Миргород – ДЮСШ Оржиця 0:1

30. ДЮСШ Градизьк – ДЮСШ Миргород 1:3

 

Початок матчів : 15.00

 

24.10.18 р. (с. Засулля Лубенський р-н)

Матч за III місце

ДЮСШ Засулля — Ворскла (Опішня) 1:2

 

Матч за I місце

ДЮСШ Гребінка — Зіньків-1604 (Зіньків) 0:1

 

 

2018 © Федерація Футболу Полтавщини — Всі права застережено