Календар ігор серед дитячо-юнацьких команд 2007-2008 р. н.

 

Вища ліга

 

1. КЗ ПДЮСШ Молодь-2016 (Полтава) Лукаш Сергій Митрофанович

2. МФК Кремінь-1 (Кременчук) Диндіков Антон Леонідович

3. МФК Кремінь-2 (Кременчук) Диндіков Антон Леонідович

4. ДЮФШ ФК Ворскла-1 (Полтава) Вишневецький Олексій Яковлевич

5. ДЮФШ ФК Ворскла-2 (Полтава) Бахуринський Антон Петрович

6. КЗ ПДЮСШ Ворскла ім.Горпинко (Полтава) Коваль Дмитро Миколайович

7. ДЮФК Гірник-Спорт (Горішні Плавні) Конов Сергій Володимирович

8. Лідер (Кобеляки) Білорибець Віктор Анатолійович

9. ДЮСШ (Лубни) Сірик Анатолій Андрійович

 

Перше коло

 

1 тур 10.05.18 (Кременчук)

1.МФК Кремінь-1 — КЗ ПДЮСШ Молодь-2016 - 2:0

2. МФК Кремінь-1 — МФК Кремінь-2 - 6:0

3. МФК Кремінь-2 — КЗ ПДЮСШ Молодь-2016 - 0:0

 

10.05.18 (Полтава)

4. ДЮФШ ФК Ворскла-1 ДЮФШ ФК Ворскла-2 - -:- (тех. пор.)

5. ДЮФШ ФК Ворскла-1 КЗ ПДЮСШ Ворскла ім.Горпинко - 0:3 (тех. пор.)

6. КЗ ПДЮСШ Ворскла ім.Горпинко — ДЮФШ ФК Ворскла-2 - 3:0 (тех. пер.)

 

10.05.18 (Горішні Плавні)

7. ДЮФК Гірник-Спорт Лідер Кобеляки - 0:4

8. ДЮФК Гірник-Спорт ДЮСШ Лубни - 2:2

9. Лідер Кобеляки — ДЮСШ Лубни - 4:0

 

2 тур 15.05.18 (Лубни)

10. ДЮСШ Лубни — МФК Кремінь-2 - 7:1

11. ДЮСШ Лубни КЗ ПДЮСШ Ворскла ім.Горпинко - 6:2

12. МФК Кремінь-2 КЗ ПДЮСШ Ворскла ім.Горпинко - 7:2

 

17.05.18. (Полтава)

13. КЗ ПДЮСШ Молодь-2016 ДЮФШ ФК Ворскла-1 - 0:4

14. КЗ ПДЮСШ Молодь-2016 ДЮФК Гірник-Спорт - 0:0

15. ДЮФШ ФК Ворскла-1 ДЮФК Гірник-Спорт - 1:0

 

17.05.18 (Кременчуг)

16. МФК Кремінь-1 ДЮФШ ФК Ворскла-2 - 3:1

17. МФК Кремінь-1 Лідер Кобеляки - 0:1

18. ДЮФШ ФК Ворскла-2 — Лідер Кобеляки - 0:2

 

 

 

3 тур 24.05.18 (Кобеляки)

19. Лідер Кобеляки КЗ ПДЮСШ Молодь-2016 - 3:0

20. Лідер Кобеляки — КЗ ПДЮСШ Ворскла ім.Горпинко - 5:0

21. КЗ ПДЮСШ Молодь-2016 — КЗ ПДЮСШ Ворскла ім.Горпинко - 8:0

 

24.05.18. (Кременчуг)

22. МФК Кремінь-1 — ДЮФШ ФК Ворскла-1 - 0:0

23. МФК Кремінь-1 ДЮСШ Лубни - 5:0

24. ДЮФШ ФК Ворскла-1 — ДЮСШ Лубни - 5:0

 

24.05.18 (Полтава)

25. ДЮФШ ФК Ворскла-2 ДЮФК Гірник-Спорт - 0:6

26. ДЮФШ ФК Ворскла-2 — МФК Кремінь-2 - 1:2

27. ДЮФК Гірник-Спорт — МФК Кремінь-2 - 1:0

 

4 тур 29.05.2018 (Полтава)

28. КЗ ПДЮСШ Молодь-2016 — ДЮСШ Лубни - 1:2

29. КЗ ПДЮСШ Молодь-2016 — ДЮФШ ФК Ворскла-2 - 3:0 (тех. пер.)

30. ДЮСШ Лубни — ДЮФШ ФК Ворскла-2 - 3:0 (тех. пер.)

 

29.05.18 (Горішні Плавні)

31. ДЮФК Гірник-Спорт — МФК Кремінь-1 - 0:2

32. ДЮФК Гірник-Спорт — КЗ ПДЮСШ Ворскла ім.Горпинко - 6:2

33. МФК Кремінь-1 — КЗ ПДЮСШ Ворскла ім.Горпинко - 6:0

 

29.05.18 (Кременчуг)

34. МФК Кремінь-2 — ДЮФШ ФК Ворскла-1 - 0:1

35. МФК Кремінь-2 — Лідер Кобеляки - 0:0

36. ДЮФШ ФК Ворскла-1 — Лідер Кобеляки - 0:1

 

Початок матчів о 13.00

 

ДРУГЕ КОЛО

5 тур (Полтава) СР 19 вересня 2018 р.

37. КЗ ПДЮСШ Молодь-2016 — МФК Кремінь-1 1:4

38. МФК Кремінь-1 — МФК Кремінь-2 8:1

39. КЗ ПДЮСШ Молодь-2016 — МФК Кремінь-2 5:3

 

(Полтава) СР 19 вересня 2018 р.

40. ДЮФШ ФК Ворскла-2 ДЮФШ ФК Ворскла-1 1:2

41. КЗ ПДЮСШ Ворскла ім.Горпинко ДЮФШ ФК Ворскла-1 2:6

42. ДЮФШ ФК Ворскла-2 — КЗ ПДЮСШ Ворскла ім.Горпинко 7:0

 

(Кобеляки) СР 19 вересня 2018 р.

43. Лідер Кобеляки ДЮФК Гірник-Спорт 1:0

44. ДЮФК Гірник-Спорт ДЮСШ Лубни 1:3

45. Лідер Кобеляки — ДЮСШ Лубни 7:1

 

6 тур (Кременчук) СР 26 вересня 2018 р.

46. МФК Кремінь-2 — ДЮСШ Лубни 2:3

47. ДЮСШ Лубни КЗ ПДЮСШ Ворскла ім.Горпинко 2:0

48. МФК Кремінь-2 КЗ ПДЮСШ Ворскла ім.Горпинко 5:0

 

(Горішні Плавні) СР 26 вересня 2018 р.

49. КЗ ПДЮСШ Молодь-2016 ДЮФШ ФК Ворскла-1 0:0

50. ДЮФК Гірник-Спорт КЗ ПДЮСШ Молодь-2016 1:2

51. ДЮФК Гірник-Спорт ДЮФШ ФК Ворскла-1 1:1

(Полтава) СР 26 вересня 2018 р.

52. ДЮФШ ФК Ворскла-2 МФК Кремінь-1 1:3

53. МФК Кремінь-1 Лідер Кобеляки 1:1

54. ДЮФШ ФК Ворскла-2 — Лідер Кобеляки 1:3

 

7 тур (Полтава) СР 3 жовтня 2018 р.

55. КЗ ПДЮСШ Молодь-2016 Лідер Кобеляки 3:0

56. КЗ ПДЮСШ Ворскла ім.Горпинко — Лідер Кобеляки 0:7

57. КЗ ПДЮСШ Ворскла ім.Горпинко — КЗ ПДЮСШ Молодь-2016 2:6

 

(Лубни) СР 3 жовтня 2018 р.

58. МФК Кремінь-1 — ДЮФШ ФК Ворскла-1 3:0 (тех.пер.)

59. ДЮСШ Лубни — МФК Кремінь-1 2:6

60. ДЮСШ Лубни ДЮФШ — ФК Ворскла-1 3:0 (тех.пер.)

 

(Горішні Плавні) СР 3 жовтня 2018 р.

61. ДЮФК Гірник-Спорт ДЮФШ ФК Ворскла-2 2:1

62. ДЮФШ ФК Ворскла-2 — МФК Кремінь-2 1:2

63. ДЮФК Гірник-Спорт — МФК Кремінь-2 2:0

 

8 тур (Лубни) СР 10 жовтня 2018 р.

64. ДЮСШ Лубни —КЗ ПДЮСШ Молодь-2016 2:3

65. КЗ ПДЮСШ Молодь-2016 — ДЮФШ ФК Ворскла-2 4:0

66. ДЮСШ Лубни — ДЮФШ ФК Ворскла-2 1:1

 

(Кременчук) СР 10 жовтня 2018 р.

67. МФК Кремінь-1 — ДЮФК Гірник-Спорт 1:1

68. ДЮФК Гірник-Спорт — КЗ ПДЮСШ Ворскла ім.Горпинко 3:0

69. МФК Кремінь-1 — КЗ ПДЮСШ Ворскла ім.Горпинко 4:0

 

(Кобеляки) СР 10 жовтня 2018 р.

70. МФК Кремінь-2 — ДЮФШ ФК Ворскла-1 3:0 (тех.пер.)

71. Лідер Кобеляки — МФК Кремінь-2 6:0

72. Лідер Кобеляки — ДЮФШ ФК Ворскла-1 3:0 (тех.пер.)

 

 

Початок матчів о 13.00

 

2018 © Федерація Футболу Полтавщини — Всі права застережено