Призначення арбітрів:
Вища ліга (6 тур)
Перша ліга (5 тур)

Календар ігор серед дитячо-юнацьких команд 2005-2006 р. н. (група Б)

 

Перша ліга

Група «Б»

 

 

1. ДЮСШ (Хорол) Мальченко Микола Степанович

2. ДЮСШ (Лохвиця) Харченко Олександр Михайлович

3. ДЮСШ (Пирятин) Бурий Микола Сергійович

4. ДЮСШ (Лубни) Юрченко Юрій Михайлович

5. ДЮСШ (Заводське) Кузьменко Віктор Володимирович

6. ДЮСШ (Оржиця) Тарасенко Олег Григорович

7. ДЮСШ (Гребінка) Жила Володимир Леонідович

8. ДЮСШ (Миргород) Сапунков Олександр Леонідович

 

Перше коло

 

1 тур (18.05.18) ПТ

 

5 тур (1.06.18) ПТ

 

1.ДЮСШ Хорол - ДЮСШ Миргород 0:5

 

17. ДЮСШ Заводське - ДЮСШ Миргород 2:4

 

2. ДЮСШ Пирятин - ДЮСШ Оржиця 2:1

 

18. ДЮСШ Хорол - ДЮСШ Пирятин 3:4

 

3. ДЮСШ Лубни - ДЮСШ Заводське 2:0

 

19. ДЮСШ Лубни - ДЮСШ Лохвиця 3:1

 

4. ДЮСШ Лохвиця - ДЮСШ Гребінка 3:0

 

20. ДЮСШ Оржиця - ДЮСШ Гребінка 0:1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2 тур (22.05.18) ВТ

 

6 тур (5.06.18) ВТ

 

5. ДЮСШ Заводське - ДЮСШ Хорол 3:0

 

21. ДЮСШ Гребінка - ДЮСШ Хорол 6:0

 

6 ДЮСШ Миргород - ДЮСШ Лохвиця 1:1

 

22. ДЮСШ Миргород - ДЮСШ Оржиця 3:0

 

7. ДЮСШ Оржиця - ДЮСШ Лубни 0:4

 

23. ДЮСШ Пирятин - ДЮСШ Лубни 0:3

 

8. ДЮСШ Гребінка - ДЮСШ Пирятин 9:0

 

24. ДЮСШ Лохвиця - ДЮСШ Заводське 6:0

 

 

 

 

 

 

3 тур (24.05.18) ЧТ

 

 

7 тур (8.06) ПТ

 

9. ДЮСШ Хорол - ДЮСШ Лохвиця 2:1

 

25. ДЮСШ Гребінка - ДЮСШ Миргород 1:1

 

10. ДЮСШ Заводське - ДЮСШ Оржиця 1:0

11. ДЮСШ Лубни - ДЮСШ Гребінка 4:0

12. ДЮСШ Пирятин - ДЮСШ Миргород 0:3

 

26. ДЮСШ Заводське - ДЮСШ Пирятин 0:0

27. ДЮСШ Оржиця - ДЮСШ Лохвиця 3:4

28. ДЮСШ Хорол - ДЮСШ Лубни 0:4

 

 

 

 

 

 

4 тур (29.05) ВТ

 

 

 

13. ДЮСШ Лохвиця - ДЮСШ Пирятин 4:2

 

Початок ігор о 14.00

 

14. ДЮСШ Миргород - ДЮСШ Лубни 5:0

 

 

 

15. ДЮСШ Гребінка - ДЮСШ Заводське 0:0

 

 

 

16. ДЮСШ Оржиця - ДЮСШ Хорол 4:1

 

 

 

 

 

8 тур (12.09.18) CР

 

12 тур (10.10.18) СР

 

29. ДЮСШ Миргород - ДЮСШ Гребінка 3:0

 

45. ДЮСШ Миргород - ДЮСШ Пирятин

2:0

30. ДЮСШ Пирятин - ДЮСШ Заводське 2:3

 

46. ДЮСШ Гребінка - ДЮСШ Лубни

1:1

31. ДЮСШ Лубни - ДЮСШ Хорол 3:0

 

47. ДЮСШ Лохвиця - ДЮСШ Хорол

3:0

32. ДЮСШ Лохвиця - ДЮСШ Оржиця +:-

 

48. ДЮСШ Оржиця - ДЮСШ Заводське

-:+

 

 

 

 

       

 

     

 

 

 

 

9 тур (19.09.18)СР

 

13 тур (17.10.18) СР

 

33. ДЮСШ Заводське - ДЮСШ Лохвиця 4:2

 

49. ДЮСШ Хорол - ДЮСШ Заводське

0:3

34 ДЮСШ Лубни - ДЮСШ Пирятин 4:3

 

50. ДЮСШ Лубни - ДЮСШ Оржиця

+:-

35. ДЮСШ Оржиця - ДЮСШ Миргород -:+

 

51. ДЮСШ Пирятин - ДЮСШ Гребінка

2:2

36. ДЮСШ Хорол - ДЮСШ Гребінка 0:10

 

52. ДЮСШ Лохвиця - ДЮСШ Миргород

1:1

 

 

 

 

 

10 тур (26.09.18) СР

 

 

14 тур (24.10.18) СР

 

37. ДЮСШ Лохвиця – ДЮСШ Лубни 4:2

 

53. ДЮСШ Гребінка - ДЮСШ Лохвиця

3:0

38. ДЮСШ Гребінка - ДЮСШ Оржиця +:-

39. ДЮСШ Миргород - ДЮСШ Заводське 7:0

40. ДЮСШ Пирятин - ДЮСШ Хорол 10:0

 

54. ДЮСШ Заводське - ДЮСШ Лубни

55. ДЮСШ Оржиця - ДЮСШ Пирятин

56. ДЮСШ Миргород - ДЮСШ Хорол

0:1

-:+

3:0

 

 

 

 

 

11 тур (3.10.18) СР

 

 

 

41. ДЮСШ Пирятин - ДЮСШ Лохвиця 1:2

 

Початок ігор: – 14.00

 

42. ДЮСШ Лубни - ДЮСШ Миргород 3:0

     

43. ДЮСШ Заводське - ДЮСШ Гребінка 0:3

 

   

44. ДЮСШ Хорол - ДЮСШ Оржиця +:-

     

 

2018 © Федерація Футболу Полтавщини — Всі права застережено