Призначення арбітрів:
Вища ліга (6 тур)
Перша ліга (5 тур)

Календар ігор серед дитячо-юнацьких команд 2007-2008 р. н. (група А)

 

Перша ліга

Група «А»

 

1) ДЮСШ (Машівка) Патюк Віктор Михайлович

2) Зіньків-1604 (Зіньків) Яненко Сергій Володимирович

3) Ворскла (Опішня) Фесик Микола Володимирович

4) Лідер-2 (Кобеляки) Таранушич Ігор Григорович

5) ДЮФШ ФК Ворскла-3 (Полтава) Кострицький Олександр Степанович

6) КЗ ПДЮСШ Молодь-2 (Полтава) Даценко Максим Михайлович

7) КЗ ПДЮСШ Молодь-3 (Полтава) Трушкін Артем Павлович

 

Перше коло

 

16.05.18 (Полтава)

1. ДЮФШ ФК Ворскла-3 - КЗ ПДЮСШ Молодь-2 - 0:2

2. КЗ ПДЮСШ Молодь-2 - КЗ ПДЮСШ Молодь-3 - 2:1

3. ДЮФШ ФК Ворскла-3 - КЗ ПДЮСШ Молодь-3 - 2:3

 

16.05.18 (Опішня)

4. “Ворскла” Опішня - Зіньків-1604 - 0:3

5. ДЮСШ Машівка - Зіньків-1604 - 0:7

6. “Ворскла” Опішня - ДЮСШ Машівка - 3:0

 

18.05.18 (Полтава)

7. ДЮФШ ФК Ворскла-3 — Лідер-2 Кобеляки - 1:0

 

18.05.18 (Селещина)

8. ДЮСШ Машівка - КЗ ПДЮСШ Молодь-2 - 1:3

 

18.05.18(Полтава)

9. КЗ ДЮСШ Молодь-3 - Зіньків-1604 - 2:5

 

 

 

 

22.05.18 (Полтава)

10. КЗ ПДЮСШ Молодь-2 - Лідер-2 Кобеляки - 2:2

11. ФК Зіньків 1604 - Лідер-2 Кобеляки - 3:2

 

12. КЗ ПДЮСШ Молодь-2 - Зіньків-1604 - 1:4

24.05.18 (Селещина)

13. ДЮСШ Машівка - Лідер-2 Кобеляки - 0:3 (тех. пор.)

14. Лідер-2 Кобеляки - КЗ ПДЮСШ Молодь-3 - 5:0

15. КЗ ПДЮСШ Молодь-3 - ДЮСШ Машівка - 1:1

 

26.05.18 (Полтава)

16.КЗ ПДЮСШ Молодь-2 - “Ворскла” Опішня - 0:4

17.КЗ ПДЮСШ Молодь-3 - “Ворскла” Опішня - 1:6

 

28.05.17 (Полтава)

18. ДЮФШ ФК Ворскла-3 - ДЮСШ Машівка - 4:0

 

29.05.17 (Зіньків)

19. Зіньків-1604 - ДЮФШ ФК Ворскла-3 - 6:1

 

31.05.18 (Опішня)

20. “Ворскла” Опішня - ДЮФШ ФК Ворскла-3 - 4:1

21. “Ворскла” Опішня - Лідер-2 Кобеляки - 2:4

 

 

Початок матчів о 16.00

 

 

ДРУГЕ КОЛО

 

18.09.18 р. (Кобеляки)

22. ДЮСШ Машівка - ДЮФШ ФК Ворскла-3 2:5

23. ДЮСШ Лідер-2 - ДЮФШ ФК Ворскла-3 1:1

24. ДЮСШ Лідер-2 - ДЮСШ Машівка 4:3

 

20.09.18 р. (Полтава)

25. ДЮСШ Машівка - КЗ ПДЮСШ Молодь-2 2:3

26. КЗ ПДЮСШ Молодь-3 - КЗ ПДЮСШ Молодь-2 1:2

27. ДЮСШ Машівка - КЗ ПДЮСШ Молодь-3 2:2

 

25.09.18 р. (Опішня)

28. КЗ ПДЮСШ Молодь-3- ДЮСШ Лідер-2 0:3

29. Ворскла (Опішня) – ДЮСШ Лідер-2 0:0

30. КЗ ПДЮСШ Молодь-3 - Ворскла (Опішня) 0:8

 

27.09.18 р. (Зіньків)

31. Зіньків-1604 - Ворскла (Опішня) 0:5

32. Ворскла (Опішня) - ДЮСШ Машівка 2:2

33. Зіньків-1604 - ДЮСШ Машівка 3:0

 

 

02.10.18 р. (Зіньків)

34. КЗ ПДЮСШ Молодь-2 — Зіньків-1604 2:1

35. ДЮСШ Лідер-2- Зіньків-1604 1:2

36. КЗ ПДЮСШ Молодь-2 - ДЮСШ Лідер-2 4:2

 

04.10.18 р. (Полтава)

37. Ворскла (Опішня) - ДЮФШ ФК Ворскла-3 6:0

38. ДЮФШ ФК Ворскла-3 - КЗ ПДЮСШ Молодь-2 1:3

39. Ворскла (Опішня) - КЗ ПДЮСШ Молодь-2 8:0

 

09.10.18 р. (Полтава)

40. ДЮФШ ФК Ворскла-3- КЗ ПДЮСШ Молодь-3 0:1

41. КЗ ПДЮСШ Молодь-3 — Зіньків-1604 1:1

42. ДЮФШ ФК Ворскла-3 — Зіньків-1604 1:5

 

 

 

Початок матчів о 14.00

 

24.10.18 р. (с. Засулля Лубенський р-н)

Матч за III місце

ДЮСШ Засулля — Ворскла (Опішня) 1:2

 

Матч за I місце

ДЮСШ Гребінка — Зіньків-1604 (Зіньків) 0:1

 

 

 

2018 © Федерація Футболу Полтавщини — Всі права застережено