Призначення арбітрів:
Вища ліга (6 тур)
Перша ліга (5 тур)

Календар ігор серед дитячо-юнацьких команд 2005–2006 р. н.

 

 Вища ліга

1. КЗ ПДЮСШ Молодь-2016 (Полтава) Лукаш Сергій Митрофанович

2. КЗ ПДЮСШ Ворскла ім. Горпинко (Полтава) Марченко Андрій Вікторович

3. ДЮФШ ФК Ворскла (Полтава) Єжаков Олександр Олександрович

4. ДЮФШ ФК Ворскла-2 (Полтава) Касимов Вадим Адилович

5. ДЮФК Гірник-Спорт (Горішні Плавні) Бідник Олександр Вікторович

6. КЗ ПДЮСШ Ворскла ім. Горпинко-2 (Полтава) Коваль Микола Васильович

7. ДЮСЗ (Велика Багачка) Варченко Геннадій Володимирович

 

Перше коло

 

1 тур 10.05.18

1. ДЮСЗ Велика Багачка - КЗ ПДЮСШ ім. Горпинко - 0:6

2. КЗ ПДЮСШ ім. Горпинко-2 - ДЮФШ ФК Ворскла-2 - 0:5

3. ДЮФК Гірник-Спорт - ДЮФШ ФК Ворскла - 0:1

 

2 тур 15.05.18

4. КЗ ПДЮСШ ім. Горпинко - ДЮФШ ФК Ворскла-2 - 1:3

5. КЗ ПДЮСШ Молодь-2016 - ДЮФК Гірник-Спорт - 2:3

6. КЗ ПДЮСШ ім. Горпинко-2 - ДЮФШ ФК Ворскла - 0:10

 

 

3 тур 24.05.18

7. ДЮСЗ Велика Багачка - ДЮФШ ФК Ворскла-2 - 0:14

 

17.05.18

8. ДЮСЗ Велика Багачка - КЗ ПДЮСШ Молодь-2016 - 0:15

9. КЗ ПДЮСШ ім. Горпинко - КЗ ПДЮСШ ім. Горпинко-2 - 9:1

10. ДЮФШ ФК Ворскла - ДЮФШ ФК Ворскла-2 - 4:0

 

4 тур 18.05.18

11. ДЮФК Гірник-Спорт - КЗ ПДЮСШ ім. Горпинко-2 - 4:1

 

22.05.18

12. КЗ ПДЮСШ Молодь-2016 - КЗ ПДЮСШ ім. Горпинко - 2:1

13. ДЮФК Гірник-Спорт - ДЮФШ ФК Ворскла-2 - 0:0

 

5 тур 23.05.18

14. ДЮСЗ Велика Багачка - ДЮФШ ФК Ворскла - 0:13

25.05.18

15. КЗ ПДЮСШ Молодь-2016 - ДЮФШ ФК Ворскла-2 - 2:5

16. КЗ ПДЮСШ ім. Горпинко - ДЮФШ ФК Ворскла - 0:10

17. ДЮСЗ Велика Багачка - ДЮФК Гірник-Спорт - 2:9

 

6 тур 29.05.18

18. КЗ ПДЮСШ Молодь-2016 - КЗ ПДЮСШ ім. Горпинко-2 - 8:3

19. ДЮФК Гірник-Спорт - КЗ ПДЮСШ ім. Горпинко - 5:1

 

31.05.18

20. ДЮСЗ Велика Багачка - КЗ ПДЮСШ ім. Горпинко-2 - 1:9

21. КЗ ПДЮСШ Молодь-2016 - ДЮФШ ФК Ворскла - 0:1

 

Початок матчів о 16.00

 

Друге коло

8 тур ВТ 18 вересня 2018 р.

22. КЗ ПДЮСШ ім. Горпинко-2 - КЗ ПДЮСШ ім. Горпинко 0:3

23. ДЮФШ ФК Ворскла-2 - КЗ ПДЮСШ Молодь-2016 1:1

СР 19 вересня 2018 р.

24. ДЮФШ ФК Ворскла - ДЮФК Гірник-Спорт 4:0

ДЮСЗ Велика Багачка - вихідний

 

9 тур ВТ 25 вересня 2018 р.

25. ДЮФШ ФК Ворскла-2 - КЗ ПДЮСШ ім. Горпинко-2 6:0

26. ДЮФК Гірник-Спорт - КЗ ПДЮСШ Молодь-2016 0:5

НД 30 вересня 2018 р.

27. ДЮФШ ФК Ворскла - ДЮСЗ Велика Багачка 17:0

КЗ ПДЮСШ ім. Горпинко - вихідний

 

10 тур СР 3 жовтня 2018 р.

28. КЗ ПДЮСШ ім. Горпинко-2 - ДЮСЗ Велика Багачка 8:1

29. ДЮФШ ФК Ворскла - КЗ ПДЮСШ Молодь-2016 9:1

ВТ 11 вересня 2018 р.

30. ДЮФШ ФК Ворскла-2 - КЗ ПДЮСШ ім. Горпинко 5:0

ДЮФК Гірник-Спорт — вихідний

 

11 тур ВТ 9 жовтня 2018 р.

31. ДЮФШ ФК Ворскла-2 - ДЮСЗ Велика Багачка 8:0

32. КЗ ПДЮСШ ім. Горпинко-2 - ДЮФК Гірник-Спорт 3:5

33. КЗ ПДЮСШ ім. Горпинко - КЗ ПДЮСШ Молодь-2016 1:3

ДЮФШ ФК Ворскла - вихідний

12 тур ВТ 16 жовтня 2018 р.

34. КЗ ПДЮСШ ім. Горпинко - ДЮСЗ Велика Багачка 1:0

НД 21 жовтня 2018 р.

35. ДЮФШ ФК Ворскла - КЗ ПДЮСШ ім. Горпинко-2 6:0

СР 5 вересня 2018 р.

36. ДЮФШ ФК Ворскла-2 - ДЮФК Гірник-Спорт 3:0 (тех.пер.)

КЗ ПДЮСШ Молодь-2016 - вихідний

 

13 тур ЧТ 18 жовтня 2018 р.

37. КЗ ПДЮСШ Молодь-2016 - ДЮСЗ Велика Багачка 6:0

38. ДЮФШ ФК Ворскла-2 - ДЮФШ ФК Ворскла 0:6

39. КЗ ПДЮСШ ім. Горпинко - ДЮФК Гірник-Спорт 0:5

КЗ ПДЮСШ ім. Горпинко-2 - вихідний

 

14 тур ВТ 23 жовтня 2018 р.

40. ДЮФК Гірник-Спорт - ДЮСЗ Велика Багачка 8:1

41. КЗ ПДЮСШ ім. Горпинко-2 - КЗ ПДЮСШ Молодь-2016 2:0

СР 24 жовтня 2018 р.

42. ДЮФШ ФК Ворскла - КЗ ПДЮСШ ім. Горпинко 0:3 (тех.пор.)

ДЮФШ ФК Ворскла-2 - вихідний

 

 

 

Початок матчів о 15.00

 

 

2018 © Федерація Футболу Полтавщини — Всі права застережено