Призначення арбітрів:
Вища ліга (6 тур)
Перша ліга (5 тур)

Календар ігор серед дитячо-юнацьких команд 2003 – 2004 р. н.

 

Вища ліга

 

1. КЗ ПДЮСШ Молодь-2016 (Полтава) Ходирєв Сергій Леонідович

2. ДЮФК Гірник-Спорт (Горішні Плавні) Конов Сергій Володимирович

2. Лідер (Кобеляки) Білорибець Віктор Анатолійович

4. ДЮФШ ФК Ворскла (Полтава) Бахуринський Євгеній Петрович

5. ФК Фламінго (Горішні Плавні) Слива Євгеній Станіславович

6. КЗ ПДЮСШ Ворскла ім. Горпинко (Полтава) Матюха Андрій Володимирович

 

Перше коло

1 тур 14.05.18

1. ФК Фламінго — ДЮФШ ФК Ворскла - 0:1

2. КЗ ПДЮСШ Молодь-2016 — КЗ ПДЮСШ Ворскла ім. Горпинко - 6:0

3. ДЮФК Гірник Спорт — Лідер Кобеляки - 9:0

2 тур 16.05.18

4. КЗ ПДЮСШ Ворскла ім. Горпинко — ФК Фламінго - 2:7

5. ДЮФШ ФК Ворскла — Лідер Кобеляки - 4:4

6. КЗ ПДЮСШ Молодь-2016 — ДЮФК Гірник-Спорт - 2:1

3 тур 21.05.18

7. Лідер Кобеляки — КЗ ПДЮСШ Ворскла ім. Горпинко - 5:3

8. ДЮФК Гірник-Спорт — ДЮФШ ФК Ворскла - 4:2

9. ФК Фламінго — КЗ ПДЮСШ Молодь-2016 - 2:0

4 тур 24.05.18

10. КЗ ПДЮСШ Молодь-2016 — ДЮФШ ФК Ворскла - 1:1

11. Лідер Кобеляки — ФК Фламінго - 0:0

12. ДЮФК Гірник-Спорт — КЗ ПДЮСШ Ворскла ім. Горпинко - 4:1

5 тур 28.05.18

13. КЗ ПДЮСШ Молодь-2016 — Лідер Кобеляки - 3:0 (тех. пер.)

14. ДЮФШ ФК Ворскла — КЗ ПДЮСШ Ворскла ім. Горпинко - 3:0 (тех. пер.)

15. ФК Фламінго — ДЮФК Гірник-Спорт - 1:1

 

Початок матчів о 14.00

 

Друге коло

6 тур ВТ 18 вересня 2018 р.

16. ДЮФШ ФК Ворскла — ФК Фламінго 3:0

17. КЗ ПДЮСШ Ворскла ім. Горпинко — КЗ ПДЮСШ Молодь-2016 0:4

18. Лідер Кобеляки — ДЮФК Гірник Спорт 0:3

7 тур ВТ 25 вересня 2018 р.

19. ФК Фламінго — КЗ ПДЮСШ Ворскла ім. Горпинко 6:3

20. Лідер Кобеляки — ДЮФШ ФК Ворскла 0:3

21. ДЮФК Гірник-Спорт — КЗ ПДЮСШ Молодь-2016 2:1

8 тур ВТ 1 жовтня 2018 р.

22. КЗ ПДЮСШ Ворскла ім. Горпинко — Лідер Кобеляки 3:2

ВТ 2 жовтня 2018 р.

23. ДЮФШ ФК Ворскла — ДЮФК Гірник-Спорт 3:1

24. КЗ ПДЮСШ Молодь-2016 — ФК Фламінго 4:1

9 тур ВТ 9 жовтня 2018 р.

25. ДЮФШ ФК Ворскла — КЗ ПДЮСШ Молодь-2016 1:0

26. ФК Фламінго — Лідер Кобеляки 2:1

27. КЗ ПДЮСШ Ворскла ім. Горпинко — ДЮФК Гірник-Спорт 2:1

10 тур ВТ 16 жовтня 2018 р.

28. Лідер Кобеляки — КЗ ПДЮСШ Молодь-2016 1:4

29. КЗ ПДЮСШ Ворскла ім. Горпинко — ДЮФШ ФК Ворскла 1:4

30. ДЮФК Гірник-Спорт — ФК Фламінго 4:1

 

Початок матчів о 14.00

 

 

2018 © Федерація Футболу Полтавщини — Всі права застережено