КАЛЕНДАР ІГОР (перше коло)

першості Полтавської області 2019-го р. з футболу

Перша ліга. 

Група «А»:

1 тур
12 травня 2019 р. (неділя):
1. «Базиль» (Базилівщина) – «Чутове» (Чутове) – 2:0 (юн. 9:0)
2. «Зіньків-1604» (Зіньків) – «Колос» (Кобеляки) – 3:1 (юн. 1:3)
3. «Псел» (Гадяч) – «Авангард» (Яреськи) – 2:4 (юн. 2:0)
4. ФК «Динамо» (Решетилівка) – «Стандарт» (Нові Санжари) – 1:2 (юн. 2:0)  
       «Маяк» (Котельва) – команда вільна від ігор

2 тур
19 травня 2019 р. (неділя):
5. «Базиль» (Базилівщина) – «Зіньків-1604» (Зіньків) – 0:1 (юн. 1:0)       
6. «Колос» (Кобеляки) – «Псел» (Гадяч) – 4:0 (юн. 5:0)            
7. «Авангард» (Яреськи) – ФК «Динамо» (Решетилівка) – 3:1 (юн. 1:2)           
8. «Стандарт» (Нові Санжари) – «Маяк» (Котельва) – 2:0 (юн. 4:1)            
       «Чутове» (Чутове) – команда вільна від ігор   

3 тур
26 травня 2019 р. (неділя):
9. «Маяк» (Котельва) – «Базиль» (Базилівщина) – 0:8 (юн. 1:3)                  
10. «Зіньків-1604» (Зіньків) – ФК «Динамо» (Решетилівка) – 1:1 (юн. 1:1) 
11. «Чутове» (Чутове) – «Псел» (Гадяч) – 3:0 (юн. 3:3)                   
12. «Стандарт» (Нові Санжари) – «Авангард» (Яреськи) – 2:1 (юн. 3:3)          
       «Колос» (Кобеляки) – команда вільна від ігор

4 тур
02 червня 2019 р. (неділя):
13. ФК «Динамо» (Решетилівка) – «Базиль» (Базилівщина) – 0:1 (юн. 1:0)                
14. «Псел» (Гадяч) – «Зіньків-1604» (Зіньків) – 0:2 (юн. 4:1)
15. «Чутове» (Чутове) – «Стандарт» (Нові Санжари) – 0:0 (юн. 1:1)                 
16. «Маяк» (Котельва) – «Колос» (Кобеляки) – 0:4 (юн. 0:3)                    
       «Авангард» (Яреськи) – команда вільна від ігор

5 тур
09 червня 2019 р. (неділя):
17. «Базиль» (Базилівщина) – «Псел» (Гадяч) - 4:1 (юн.2:0)
18. ФК «Динамо» (Решетилівка) – «Колос» (Кобеляки) - 2:1 (юн. 1:2)                  
19. «Авангард» (Яреськи) – «Маяк» (Котельва) - 6:2 (юн.6:1)                 
20. «Зіньків-1604» (Зіньків) – «Чутове» (Чутове) - 2:3 (юн.1:6)                                     
       «Стандарт» (Нові Санжари) – команда вільна від ігор

6 тур
16 червня 2019 р. (неділя):
21. «Зіньків-1604» (Зіньків) – «Маяк» (Котельва) - 4:0 (юн.0:3)                  
22. «Псел» (Гадяч) – ФК «Динамо» (Решетилівка) - 0:4 (юн. 2:1)
23. «Колос» (Кобеляки) – «Стандарт» (Нові Санжари) - 3:0 (юн. 2:0)                 
24. «Чутове» (Чутове) – «Авангард» (Яреськи) - 0:0 (юн. 3:1)         
       «Базиль» (Базилівщина) – команда вільна від ігор

7 тур
23 червня 2019 р. (неділя):
25. «Стандарт» (Нові Санжари) – «Базиль» (Базилівщина) - 0:3 (юн. 1:0)                  
26. «Маяк» (Котельва) – «Псел» (Гадяч) - 1:1 (юн. 6:0)
27. ФК «Динамо» (Решетилівка) – «Чутове» (Чутове) - 2:3 (юн. 0:4)                  
28. «Авангард» (Яреськи) – «Колос» (Кобеляки) - 1:0 (юн. 0:5) 
       «Зіньків-1604» (Зіньків) – команда вільна від ігор

8 тур
30 червня 2019 р. (неділя):
29. «Базиль» (Базилівщина) – «Авангард» (Яреськи) - 3:1 (юн. 0:2)                 
30. «Колос» (Кобеляки) – «Чутове» (Чутове) - 1:2 (юн. 3:0)
31. «Стандарт» (Нові Санжари) – «Зіньків-1604» (Зіньків) - 0:3 (3:0, тех. пер.)                  
32. «Маяк» (Котельва) – ФК «Динамо» (Решетилівка) - 0:4 (юн. 1:0)
       «Псел» (Гадяч) – команда вільна від ігор

9 тур
07 липня 2019 р. (неділя):
33. «Колос» (Кобеляки) – «Базиль» (Базилівщина) - 3:2 (юн. 2:1)                  
34. «Чутове» (Чутове) – «Маяк» (Котельва) - 3:1 (юн.1:1)
35. «Зіньків-1604» (Зіньків) – «Авангард» (Яреськи) - 0:2 (юн.0:4)                 
36. «Псел» (Гадяч) – «Стандарт» (Нові Санжари) 3:0 (юн. 3:0)
       ФК «Динамо» (Решетилівка) – команда вільна від ігор

 

Початок матчів: травень-червень – 15.00 (юнаки), 17.00 (дорослі).

 

КАЛЕНДАР ІГОР руге коло) 

першості Полтавської області 2019-го р. з футболу

Перша ліга.  Група «А»: 

10 тур 

01 вересня 2019 р. (неділя):

  1.  «Псел» (Гадяч) – «Базиль» (Базилівщина) –  1:1 (юнаки 2:0)
  2. «Колос» (Кобеляки) – «Маяк» (Котельва) –  3:1 (юнаки 1:0)
  3. «Авангард» (Яреськи) – «Чутове» (Чутове) –  2:0 (юнаки 2:2)
  4.  ФК «Динамо» (Решетилівка) – «Зіньків-1604» (Зіньків) –  0:1 ( юнаки 4:1)

 

11 тур 

08 вересня 2019 р. (неділя):

  1. «Чутове» (Чутове) - «Зіньків-1604» (Зіньків) –   0:1 (юнаки 0:2)
  2. «Базиль» (Базилівщина) - «Колос» (Кобеляки) – 2:2 (юнаки 2:1)  
  3. ФК «Динамо» (Решетилівка) – «Псел» (Гадяч) –  2:0 (юнаки 2:1)
  4. «Маяк» (Котельва) – «Авангард» (Яреськи) –   1:3 (юнаки 4:1)

12 тур

15 вересня 2019 р. (неділя):

  1. «Авангард» (Яреськи) - «Базиль» (Базилівщина) – 2:1 (юнаки 2:1) 
  2. «Колос» (Кобеляки) - ФК «Динамо» (Решетилівка) –  1:2 (юнаки 2:1)    
  3. «Маяк» (Котельва) – «Чутове» (Чутове) – 0:1 (юнаки 3:0)
  4. «Зіньків-1604» (Зіньків) – «Псел» (Гадяч) –  5:0 (юнаки 1:0) 

 

13 тур

22 вересня 2019 р. (неділя):

  1. ФК «Динамо» (Решетилівка) – «Авангард» (Яреськи) –  0:3 (юнаки 1:2)
  2. «Псел» (Гадяч) – «Колос» (Кобеляки) –  3:0 (юнаки 3:0)
  3. «Чутове» (Чутове) – «Базиль» (Базилівщина) –   2:0 (юнаки 2:2)
  4. «Маяк» (Котельва) – «Зіньків-1604» (Зіньків) –  0:3 (юнаки 2:3)

 

14 тур

29 вересня 2019 р. (неділя): 

  1. «Чутове» (Чутове) – ФК «Динамо» (Решетилівка) – 3:1 (юнаки 0:0)  
  2. «Колос» (Кобеляки) – «Зіньків-1604» (Зіньків) –  2:1 (юнаки 3:0)  
  3. «Авангард» (Яреськи) – «Псел» (Гадяч) – 5:0 (юнаки 0:2)
  4. «Базиль» (Базилівщина) – «Маяк» (Котельва) – 4:1 (юнаки 1:1) 

 

15 тур

06 жовтня 2019 р. (неділя):

  1. «Зіньків-1604» (Зіньків) – «Базиль» (Базилівщина)   – 4:0 (юнаки 0:3)
  2. ФК «Динамо» (Решетилівка) – «Маяк» (Котельва) – 6:1 (юнаки 2:2) 
  3. «Псел» (Гадяч) – «Чутове» (Чутове) –  5:2 (юнаки 2:0) 
  4. «Колос» (Кобеляки) - «Авангард» (Яреськи) –   2:2 (юнаки 4:1)

 

16 тур

13 жовтня 2019 р. (неділя): 

  1. «Базиль» (Базилівщина) – ФК «Динамо» (Решетилівка) – 1:3 (юнаки 5:0)
  2. «Чутове» (Чутове) – «Колос» (Кобеляки) – 3:0 (юнаки 3:1)
  3. «Авангард» (Яреськи) – «Зіньків-1604» (Зіньків) –2:0 (юнаки 3:0) 
  4. «Псел» (Гадяч) - «Маяк» (Котельва) –  2:1 (юнаки 2:0) 

 

Початок матчів:    13.00 – юнаки;  15.00 – дорослі.

2018 © Федерація Футболу Полтавщини — Всі права застережено