КАЛЕНДАР ІГОР

чемпіонату Полтавської області 2019-го року з футболу

     1 тур

4 травня 2019 р. (субота):

     01. СК «Полтава» (Полтава) – «Легіон» (Полтава) 0:3 (юн. 0:1)

     02. ФК «Кобеляки» (Кобеляки) – «Лубни» (Лубни) – 2:0 (юн. 0:6)

     03. ФК «Дружба» (Очеретувате) – «Інваспорт» (Полтава) 1:2 (юн. 2:2)

     04. «Великі Кринки» (Великі Кринки) – «Колос» (Великі Сорочинці) 1:2 (юн. 5:1)

7 травня 2019 р. (вівторок):

     05. ФК «Ворскла» (Полтава) – «Олімпія» (Савинці)  0:3 (юн. 4:0)

2 тур

11 травня 2019 р. (субота):

06. «Лубни» (Лубни) – «Великі Кринки» (Великі Кринки) – 0:3 (юн. 5:0)

07. «Легіон» (Полтава) – ФК «Дружба» (Очеретувате) – 3:0 (юн. 0:2)

08. ФК «Кобеляки» (Кобеляки) – «Інваспорт» (Полтава) – 2:0 (юн. 1:0)

09. СК «Полтава» (Полтава) – «Олімпія» (Савинці) 0:2 (юн. 0:1)

14 травня 2019 р. (вівторок):

10. «Колос» (Великі Сорочинці) – ФК «Ворскла» (Полтава) – 3:0 (юн. 2:2)

3 тур

18 травня 2019 р. (субота):

11. «Олімпія» (Савинці) – «Легіон» (Полтава) 0:0 (юн. 3:0)

12. «Колос» (Великі Сорочинці) – СК «Полтава» (Полтава) – 2:0 (юн. 1:5)

13. «Інваспорт» (Полтава) – «Великі Кринки» (Великі Кринки) – 1:1 (юн. 5:0)

14. ФК «Дружба» (Очеретувате) – ФК «Кобеляки» (Кобеляки) – 4:1 (юн. 1:1)

21 травня 2019 р. (вівторок):

15. «Лубни» (Лубни) – ФК «Ворскла» (Полтава) – 0:2 (юн. 4:1)

4 тур

25 травня 2019 р. (субота):

16. «Лубни» (Лубни) – СК «Полтава» (Полтава) – 0:6 (юн. 4:1)

17. «Легіон» (Полтава) – ФК «Кобеляки» (Кобеляки) – 2:1 (юн. 4:0)

18. «Олімпія» (Савинці) – «Колос» (Великі Сорочинці) – 2:0 (юн. 3:1)

19. «Великі Кринки» (Великі Кринки) – ФК «Дружба» (Очеретувате) – 2:1 (юн. 1:3)

20. ФК «Ворскла» (Полтава) – «Інваспорт» (Полтава) – 0:3 (юн. 4:0)

     5 тур

1 червня 2019 р. (субота):

21. ФК «Кобеляки» (Кобеляки) – «Великі Кринки» (Великі Кринки) – 0:2 (юн. 6:0)

22. «Інваспорт» (Полтава) – СК «Полтава» (Полтава) (1:2) (0:0)

23. «Колос» (Великі Сорочинці) – «Легіон» (Полтава) – 0:2 (юн. 0:5)

24. «Лубни» (Лубни) – «Олімпія» (Савинці) 0:7 (юн. 5:1)

25. ФК «Ворскла» (Полтава) – ФК «Дружба» (Очеретувате) - 2:1 (юн. 2:1)

    
     6 тур

8 червня 2019 р. (субота):

26. «Олімпія» (Савинці) – «Інваспорт» (Полтава) - 6:0 ( юн. 1:1)

27. «Колос» (Великі Сорочинці) – «Лубни» (Лубни) - 3:0 (юн .0:8)

28. ФК «Дружба» (Очеретувате) – СК «Полтава» (Полтава) - 0:0 (юн. 2:0)

29. «Легіон» (Полтава) – «Великі Кринки» (Великі Кринки) 3:1 (юн.5:1)

30. ФК «Кобеляки» (Кобеляки) – ФК «Ворскла» (Полтава) 2:3 (юн 1:6)

    
     7 тур

15 червня 2019 р. (субота):

31. СК «Полтава» (Полтава) – ФК «Кобеляки» (Кобеляки) - 2:2 ( юн.3:4)

32. «Інваспорт» (Полтава) – «Колос» (Великі Сорочинці) 2:3 (юн. 7:1)

33. «Лубни» (Лубни) – «Легіон» (Полтава) - 0:3 (юн. 0:0)

34. «Олімпія» (Савинці) – ФК «Дружба» (Очеретувате) - 1:0 (юн. 1:1)

35. «Великі Кринки» (Великі Кринки) – ФК «Ворскла» (Полтава) - 0:0 (юн. 0:6)

    
     8 тур

22 червня 2019 р. (субота):

36. «Великі Кринки» (Великі Кринки) – СК «Полтава» (Полтава) - 2:0 ( юн. 2:1)

37. «Легіон» (Полтава) – ФК «Ворскла» (Полтава)  - 6:1 (юн. 0:5)

38. ФК «Кобеляки» (Кобеляки) – «Олімпія» (Савинці) - 0:3 (юн. 1:3)

39. ФК «Дружба» (Очеретувате) – «Колос» (Великі Сорочинці) 0:2 (юн. 4:0)

40. «Лубни» (Лубни) – «Інваспорт» (Полтава) 0:3 (юн. 3:1)

     9 тур

29 червня 2019 р. (субота):

41. «Колос» (Великі Сорочинці) – ФК «Кобеляки» (Кобеляки) - 2:1 (юн. 2:0)

42. «Інваспорт» (Полтава) – «Легіон» (Полтава) -  1:4 (юн. 0:2)

42. ФК «Дружба» (Очеретувате) – «Лубни» (Лубни) - 1:0 (юн. 1:0)

43. «Олімпія» (Савинці) – «Великі Кринки» (Великі Кринки) - 3:1 (юн. 5:1)

45. ФК «Ворскла» (Полтава) – СК «Полтава» (Полтава) - 1:1 (юн. 7:0)

 

Початок матчів: травень-червень – 15.00 (юнаки), 17.00 (дорослі).

КАЛЕНДАР ІГОР (друге коло)

чемпіонату Полтавської області 2019-го року з футболу

10 тур

10 серпня 2019 р. (субота):

  1. «Легіон» (Полтава) – СК «Полтава» (Полтава)  - 1:2 (юн. 3:3)
  2. «Лубни» (Лубни) – ФК «Кобеляки» (Кобеляки) - 4:2 (юн. 3:0 тех. перемога)
  3. «Інваспорт» (Полтава) ФК «Дружба» (Очеретувате) - 0:2 (юн. 1:3)
  4. «Колос» (Великі Сорочинці) – «Великі Кринки» (В.Кринки) - 2:4 (юн. 1:3) 

13 серпня 2019 р. (вівторок):

  1. «Олімпія» (Савинці) – ФК «Ворскла» (Полтава) - 2:0 (юн. 0:0)

11 тур

17 серпня 2019 р. (субота):

  1. «Великі Кринки» (Великі Кринки) – «Лубни» (Лубни) - 2:0 (юн.2:6)
  2. «ФК «Дружба» (Очеретувате) – «Легіон» (Полтава) – 1:2 (юн. 5:0)
  3. «Інваспорт» (Полтава) – ФК «Кобеляки» (Кобеляки) - 0:3 (юн. 2:1)
  4. «Олімпія» (Савинці) – СК «Полтава» (Полтава) - 0:0 (юн.0:0)

20 серпня 2019 р. (вівторок):

  1. ФК «Ворскла» (Полтава) – «Колос» (Великі Сорочинці) –  0:4 (юн. 14:0)

12 тур

31 серпня 2019 р. (субота):

  1. «Легіон» (Полтава) – «Олімпія» (Савинці) - 1:4 (юнаки 0:1) 
  2. СК «Полтава» (Полтава) – «Колос» (Великі Сорочинці)-2:0 (юнаки 6:0)
  3. «Великі Кринки» (Великі Кринки) – «Інваспорт» (Полтава) – 1:1 (юнаки 1:0)
  4. ФК «Кобеляки» (Кобеляки) – ФК «Дружба» (Очеретувате) – 3:0 (юнаки 0:4) 

27 серпня 2019 року (вівторок):

  1. ФК «Ворскла» (Полтава) – «Лубни» (Лубни) –  5:0 (юнаки 5:1)

13 тур

07 вересня 2019 р. (субота):

  1. СК «Полтава» (Полтава) – «Лубни» (Лубни) –   9:0 (юнаки 4:3)  
  2. ФК «Кобеляки» (Кобеляки) – «Легіон» (Полтава) – 0:1 (юнаки 0:4)  
  3. «Колос» (Великі Сорочинці) – «Олімпія» (Савинці) –  1:2 (юнаки 0:5) 
  4. ФК «Дружба» (Очеретувате) – «Великі Кринки» (В.Кринки) –  3:0 (юнаки 5:0)

10 вересня 2019 р.(вівторок):

  1. «Інваспорт» (Полтава) – ФК «Ворскла» (Полтава) –  1:4 (юнаки 1:0)

14 тур

14 вересня 2019 р. (субота):

  1. «Великі Кринки» (В. Кринки) – ФК «Кобеляки» (Кобеляки) –2:0 (юнаки 1:2) 
  2. СК «Полтава» (Полтава) – «Інваспорт» (Полтава) –  2:0 (юнаки 5:0)
  3. «Легіон» (Полтава) – «Колос» (Великі Сорочинці) – 0:0 (юнаки 9:0)  
  4. «Олімпія» (Савинці) – «Лубни» (Лубни) – 4:0 (юнаки 0:1) 

28 липня 2019 р. (неділя):  

  1. ФК «Дружба» (Очеретувате) – ФК «Ворскла» (Полтава) –  2:0 (юн. 0:0)

         15 тур

21 вересня 2019 р. (субота):

  1. «Інваспорт» (Полтава) – «Олімпія» (Савинці) – 0:7 (юнаки 1:2)
  2. «Лубни» (Лубни) – «Колос» (Великі Сорочинці) – 0:2 (юнаки 12:0)
  3. СК «Полтава» (Полтава) – «Дружба» (Очеретувате) – 4:0 (юнаки 1:1) 
  4. «Великі Кринки» (Великі Кринки) – «Легіон» (Полтава) – 0:3 (юнаки 1:4)

24 вересня 2019 р. (вівторок):

  1. ФК «Ворскла» (Полтава) – ФК «Кобеляки» (Кобеляки) –  0:3 (юнаки 3:0)

    16 тур

05 жовтня 2019 р. (субота):

  1. ФК «Кобеляки» (Кобеляки) – СК «Полтава» (Полтава) – 0:7 (юнаки 2:3)    
  2. «Колос» (Великі Сорочинці) – «Інваспорт» (Полтава) – 2:0 (юнаки 1:4) 
  3. «Легіон» (Полтава) – «Лубни» (Лубни) – 11:1 (юнаки 0:4)
  4. ФК «Дружба» (Очеретувате) – «Олімпія» (Савинці) – 0:2 (юнаки 0:1) 

08 жовтня 2019 р. (вівторок):

  1. ФК «Ворскла» (Полтава) – «Великі Кринки» (В. Кринки) – 0:3 (юнаки 3:0) 

     17 тур

12 жовтня 2019 р. (субота):

  1. СК «Полтава» (Полтава) – «Великі Кринки» (В.Кринки) –  5:1 (юнаки 3:0)
  2. «Інваспорт» (Полтава) – «Лубни» (Лубни)  –  3:0 (юнаки 0:2)
  3. «Олімпія» (Савинці) – ФК «Кобеляки» (Кобеляки) – 2:0 (юнаки 7:0)
  4. «Колос» (В. Сорочинці) – ФК «Дружба» (Очеретувате) – 2:0 (юнаки 2:4) 

15 жовтня 2019 р. (вівторок):

  1. ФК «Ворскла» (Полтава) – «Легіон» (Полтава) – 0:2 (юнаки 0:0)

     18 тур

     19 жовтня 2019 р. (субота):

  1. ФК «Кобеляки» (Кобеляки) – «Колос» (В. Сорочинці) –  0:3 (юнаки 3:0)     
  2. «Легіон» (Полтава) – «Інваспорт» (Полтава) –  3:0 (юнаки 3:0)
  3. «Лубни» (Лубни) – ФК «Дружба» (Очеретувате) – 1:2 (юнаки 2:0)
  4. «Великі Кринки» (Великі Кринки) – «Олімпія» (Савинці) – 1:3 (юнаки 0:5)

22 жовтня 2019 р. (вівторок):

  1. СК «Полтава» (Полтава) – ФК «Ворскла» (Полтава) – 3:0 (юнаки 0:1)
2018 © Федерація Футболу Полтавщини — Всі права застережено