Призначення арбітрів:
Вища ліга (4 тур)
Перша ліга (3 тур)

КАЛЕНДАР ІГОР

чемпіонату Полтавської області 2019-го року з футболу

     1 тур

4 травня 2019 р. (субота):

     01. СК «Полтава» (Полтава) – «Легіон» (Полтава) 0:3 (юн. 0:1)

     02. ФК «Кобеляки» (Кобеляки) – «Лубни» (Лубни) – 2:0 (юн. 0:6)

     03. ФК «Дружба» (Очеретувате) – «Інваспорт» (Полтава) 1:2 (юн. 2:2)

     04. «Великі Кринки» (Великі Кринки) – «Колос» (Великі Сорочинці)

7 травня 2019 р. (вівторок):

     05. ФК «Ворскла» (Полтава) – «Олімпія» (Савинці)  0:3 (юн. 4:0)

2 тур

11 травня 2019 р. (субота):

06. «Лубни» (Лубни) – «Великі Кринки» (Великі Кринки) – 0:3 (юн. 5:0)

07. «Легіон» (Полтава) – ФК «Дружба» (Очеретувате) – 3:0 (юн. 0:2)

08. ФК «Кобеляки» (Кобеляки) – «Інваспорт» (Полтава) – 2:0 (юн. 1:0)

09. СК «Полтава» (Полтава) – «Олімпія» (Савинці) 0:2 (юн. 0:1)

14 травня 2019 р. (вівторок):

10. «Колос» (Великі Сорочинці) – ФК «Ворскла» (Полтава) – 3:0 (юн. 2:2)

3 тур

18 травня 2019 р. (субота):

11. «Олімпія» (Савинці) – «Легіон» (Полтава) 0:0 (юн. 3:0)

12. «Колос» (Великі Сорочинці) – СК «Полтава» (Полтава) – 2:0 (юн. 1:5)

13. «Інваспорт» (Полтава) – «Великі Кринки» (Великі Кринки) – 1:1 (юн. 5:0)

14. ФК «Дружба» (Очеретувате) – ФК «Кобеляки» (Кобеляки) – 4:1 (юн. 1:1)

21 травня 2019 р. (вівторок):

15. «Лубни» (Лубни) – ФК «Ворскла» (Полтава) – 0:2 (юн. 4:1)

4 тур

25 травня 2019 р. (субота):

16. «Лубни» (Лубни) – СК «Полтава» (Полтава)

17. «Легіон» (Полтава) – ФК «Кобеляки» (Кобеляки)

18. «Олімпія» (Савинці) – «Колос» (Великі Сорочинці)

19. «Великі Кринки» (Великі Кринки) – ФК «Дружба» (Очеретувате)

20. ФК «Ворскла» (Полтава) – «Інваспорт» (Полтава)

     5 тур

1 червня 2019 р. (субота):

21. ФК «Кобеляки» (Кобеляки) – «Великі Кринки» (Великі Кринки)

22. «Інваспорт» (Полтава) – СК «Полтава» (Полтава)

23. «Колос» (Великі Сорочинці) – «Легіон» (Полтава)

24. «Лубни» (Лубни) – «Олімпія» (Савинці)

25. ФК «Ворскла» (Полтава) – ФК «Дружба» (Очеретувате)

    
     6 тур

8 червня 2019 р. (субота):

26. «Олімпія» (Савинці) – «Інваспорт» (Полтава)

27. «Колос» (Великі Сорочинці) – «Лубни» (Лубни)

28. ФК «Дружба» (Очеретувате) – СК «Полтава» (Полтава)

29. «Легіон» (Полтава) – «Великі Кринки» (Великі Кринки)

30. ФК «Кобеляки» (Кобеляки) – ФК «Ворскла» (Полтава)

    
     7 тур

15 червня 2019 р. (субота):

31. СК «Полтава» (Полтава) – ФК «Кобеляки» (Кобеляки)

32. «Інваспорт» (Полтава) – «Колос» (Великі Сорочинці) 2:3 (юн. 7:1)

33. «Лубни» (Лубни) – «Легіон» (Полтава)

34. «Олімпія» (Савинці) – ФК «Дружба» (Очеретувате)

35. «Великі Кринки» (Великі Кринки) – ФК «Ворскла» (Полтава)

    
     8 тур

22 червня 2019 р. (субота):

36. «Великі Кринки» (Великі Кринки) – СК «Полтава» (Полтава)

37. «Легіон» (Полтава) – ФК «Ворскла» (Полтава)

38. ФК «Кобеляки» (Кобеляки) – «Олімпія» (Савинці)

39. ФК «Дружба» (Очеретувате) – «Колос» (Великі Сорочинці)

40. «Лубни» (Лубни) – «Інваспорт» (Полтава)

     9 тур

29 червня 2019 р. (субота):

41. «Колос» (Великі Сорочинці) – ФК «Кобеляки» (Кобеляки)

42. «Інваспорт» (Полтава) – «Легіон» (Полтава)

42. ФК «Дружба» (Очеретувате) – «Лубни» (Лубни)

43. «Олімпія» (Савинці) – «Великі Кринки» (Великі Кринки)

45. ФК «Ворскла» (Полтава) – СК «Полтава» (Полтава)

 

Початок матчів: травень-червень – 15.00 (юнаки), 17.00 (дорослі).

2018 © Федерація Футболу Полтавщини — Всі права застережено