КАЛЕНДАР ІГОР 2006 – 2007 р. р. н. Вища ліга

 

 КАЛЕНДАР ІГОР

ЧЕМПІОНАТУ  ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ 2019 РОКУ З ФУТБОЛУ

серед дитячо-юнацьких команд 2006 – 2007 р. р. н.

Вища ліга

                        

  1. КЗ ПДЮСШ Молодь-2016 - 06 (Полтава)         Лукаш С. М.                        
  2. МФК “Кремінь” (Кременчук)                           Здирко Я. П.                        
  3. “Гірник-Спорт” (Горішні Плавні)                     Пятін С. В.                           
  4. ДЮФШ ФК “Ворскла” - 06 (Полтава)              Касимов В. А.                      
  5. ДЮФШ ФК “Ворскла” - 07 (Полтава)              Вишневецький О. Я.           
  6. КЗ ПДЮСШ Ворскла ім. І. І. Горпинка - 06     Марченко А. В.                   
  7. ДЮСШ Кобеляки (Кобеляки)                         Білорибець В. А.                 
  8. КЗ ПДЮСШ Молодь-2016 - 07 (Полтава)        Лукаш С. М.                        

                    

Перше коло

1 тур

ВТ 7 травня 2019 року

  1. МФК “Кремінь” - ДЮФШ ФК “Ворскла”-06                                                         0 : 3
  2. КЗ ПДЮСШ Ворскла ім. І. І. Горпинка - КЗ ПДЮСШ Молодь-07                          6 : 1
  3. “Гірник-Спорт” - КЗ ПДЮСШ Молодь-06                                                            0 : 4

2 тур

ПН 13 травня 2019 року

  1. “Гірник-Спорт” - ДЮФШ ФК “Ворскла”-06                                                         0 : 2

ВТ 14 травня 2019 року

  1. КЗ ПДЮСШ Молодь-07- МФК “Кремінь”                                                             1 : 0
  2. ДЮСШ Кобеляки - КЗ ПДЮСШ Молодь-06                                                         0 : 8

3 тур

ЧТ 16 травня 2019 року

  1. КЗ ПДЮСШ Ворскла ім. І. І. Горпинка - ДЮФШ ФК “Ворскла”-06                    0 : 4
  2. “Гірник-Спорт” - ДЮСШ Кобеляки                                                                 3 : 0
  3. КЗ ПДЮСШ Молодь-06 - КЗ ПДЮСШ Молодь-07                                            1 : 0

4 тур

ПН 20 травня 2019 року

  1. КЗ ПДЮСШ Молодь-07 - ДЮФШ ФК “Ворскла”-06                                           0 : 6

СР 22 травня 2019 року

  1. ДЮСШ Кобеляки - МФК “Кремінь”                                                                  1 : 2
  2. КЗ ПДЮСШ Ворскла ім. І. І. Горпинка - “Гірник-Спорт”                                   3 : 2

5 тур

СР 29 травня 2019 року

  1. МФК “Кремінь” - “Гірник-Спорт”                                                                      5 : 1
  2. КЗ ПДЮСШ Молодь-06 - КЗ ПДЮСШ Ворскла ім. І. І. Горпинка                        2 : 2
  3. ДЮСШ Кобеляки - ДЮФШ ФК “Ворскла”-06                                                    0 : 11

 

6 тур

СР 5 червня 2019 року

  1. МФК “Кремінь” - КЗ ПДЮСШ Ворскла ім. І. І. Горпинка                                      0 : 1
  2. КЗ ПДЮСШ Молодь-07 - ДЮСШ Кобеляки                                                         перенос

ПТ 10 травня 2019 року

  1. КЗ ПДЮСШ Молодь-06 - ДЮФШ ФК “Ворскла”-06                                               1 : 1

 

7 тур

СР 11 червня 2019 року

  1. МФК “Кремінь” - КЗ ПДЮСШ Молодь-06 28.05                                                  3 : 5
  2. КЗ ПДЮСШ Молодь-07 - “Гірник-Спорт”                                                           4 : 4

ПН 20 травня 2019 року

  1. ДЮСШ Кобеляки - КЗ ПДЮСШ Ворскла ім. І. І. Горпинка                                 1 : 1

 

 

                                                                                                          Початок матчів о 16.00

2018 © Федерація Футболу Полтавщини — Всі права застережено