Призначення арбітрів:

Вища ліга 12 тур

Кубок 1/4 фіналу

КАЛЕНДАР ІГОР 2008 – 2009 р. р. н. Вища ліга Група «В»

КАЛЕНДАР ІГОР

ЧЕМПІОНАТУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ 2019 РОКУ З ФУТБОЛУ

СЕРЕД  ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКИХ КОМАНД 2008 – 2009 р.н.

 Вища ліга

Група “В”

 

Перше коло

 

1. ДЮСШ  Гребінківський р-н

Симоненко С. М.                                   

2. ДЮСШ Заводське Лохвицький р-н

Лапіга С.В.                                                                                 

3. ДЮСШ Лубни

Бортнік С. Ю.                                        

4. ДЮСШ Пирятинський р-н

Ліпчанський С.І                                     

5. ДЮСШ Лохвицький р-н

Харченко О. М.                                       

6. ДЮСШ Шишацький р-н

Шарлай А. В.                                          

7. ДЮСШ Миргород

Коваленко А. В.                                                                    

 

 

 

I тур (10.05) ПТ. (Гребінка)                                                          V тур (28.05) ВТ (Миргород)

 

  1. ДЮСШ Гребінка – ДЮСШ Лохвиця     3:4              13. ДЮСШ Миргород – ДЮСШ Пирятин        8:1
  2. ДЮСШ Заводське – ДЮСШ Лохвиця   0:4              14. ДЮСШ Пирятин – ДЮСШ Гребінка         1:6
  3. ДЮСШ Гребінка – ДЮСШ Заводське   3:0               15. ДЮСШ Миргород – ДЮСШ Гребінка       4:1

 

II тур (14.05) ВТ (Лохвиця)                                                       VI тур (31.05) ПТ (Пирятин)

  1. ДЮСШ Лохвиця – ДЮСШ Лубни    4:2             16. ДЮСШ Пирятин – ДЮСШ Шишаки         4:5
  2. ДЮСШ Лубни – ДЮСШ Пирятин    8:2             17. ДЮСШ Шишаки – ДЮСШ Заводське       0:2
  3. ДЮСШ Лохвиця – ДЮСШ Пирятин 8:1            18. ДЮСШ Пирятин – ДЮСШ Заводське       1:2

 

III тур (20.05) ПН (Лубни)                                                    VII тур (4.06) ВТ (Заводське)

  1. ДЮСШ Лубни - ДЮСШ Гребінка     3:1           19. ДЮСШ Заводське – ДЮСШ Лубни          пер.
  2. ДЮСШ Гребінка – ДЮСШ Шишаки 6:0           20. ДЮСШ Миргород – ДЮСШ Лубни          пер.
  3. ДЮСШ Лубни – ДЮСШ Шишаки    10:1          21. ДЮСШ Заводське – ДЮСШ Миргород    пер.

 

IV тур (23.05) ЧТ (Шишаки)

  1. ДЮСШ Шишаки – ДЮСШ Миргород 1:8
  2. ДЮСШ Лохвиця – ДЮСШ Миргород 0:0
  3. ДЮСШ Шишаки – ДЮСШ Лохвиця   0:3

 

 

Початок матчів: вихідні  - 10.00, 11.00, 12.00

                           будні - 15.00, 16.00, 17.00

 

 

2018 © Федерація Футболу Полтавщини — Всі права застережено