КАЛЕНДАР ІГОР 2008 – 2009 р. р. н. Вища ліга Група «Б»

КАЛЕНДАР ІГОР

ЧЕМПІОНАТУ  ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ 2019 РОКУ З ФУТБОЛУ

серед дитячо-юнацьких команд 2008 – 2009 р. р. н.

Вища ліга

Група «Б»

 

 

  1. МФК «Кремінь» (Кременчук)                            Диндіков А. Л.                               
  2. «Гірник-Спорт» (Горішні Плавні)                      Лисяк С. М.                                    
  3. «Лідер» (Кобеляки)                                         Таранушич І. Г.                             
  4. ДЮСШ Градизьк (Градизьк)                             Сьомін Г. В.                                    
  5. КЗ ПДЮСШ «Молодь-2016»08 (Полтава)          Даценко М. М.                               
  6. КЗ ПДЮСШ «Молодь-2016»09 (Полтава)          Даценко М. М.                               

 

Перше коло

       I тур СР 15.05.19 (Кременчук)       

                                                                                          

  1. «Кремінь» – «Гірник-Спорт»      4:0                                                              
  2. «Гірник-Спорт» – «Молодь 09»  0:4                                                              
  3. «Кремінь» – «Молодь 09»         1:1                                                      

 

 

      IІ тур СР 22.05.19 (Градизьк)     

                                                                                                                             

  1. Градизьк – «Кремінь»         0:4                                                            
  2. «Кремінь» – «Лідер»           пер.                                                  
  3. Градизьк – «Лідер»             пер.                                             

 

 

      III тур СР 29.05.19 (Горішні Плавні)

 

  1. «Гірник-Спорт» – «Молодь 08»                  1:2                                                            
  2. «Молодь 08» – «Лідер»                             0:4                                             
  3. «Гірник-Спорт» – «Лідер»                         0:5                                                    

                     

 

        IV тур СР 05.06.19 (Полтава)

 

  1. «Молодь 09» – «Гірник-Спорт»                 3:0                                                                                
  2. «Гірник-Спорт» – Градизьк                       6:0                                                 
  3. «Молодь 09» – Градизьк                           7:3                                            

 

 

        V тур СР 12.06.19 (Полтава)

 

  1. «Молодь 08» – «Кремінь»                        1:1                                                         
  2. «Кремінь» – Градизьк                              1:0                                                
  3. «Молодь 08» – Градизьк                          2:0                                                   

 

 

 

Початок матчів - 15.00; 15.50; 16.40

 

2018 © Федерація Футболу Полтавщини — Всі права застережено