КАЛЕНДАР ІГОР 2010 – 2011 р. р. н. Вища ліга Група «А»

КАЛЕНДАР ІГОР

ЧЕМПІОНАТУ  ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ 2019 РОКУ З ФУТБОЛУ

серед дитячо-юнацьких команд 2010 – 2011 р. р. н.

Вища ліга

Група «А»

 

  1. КЗ ПДЮСШ “Молодь-2016” - 10 (Полтава)         Трушкін А. П.                    
  2. КЗ ПДЮСШ “Молодь-2016” - 11 (Полтава)         Даценко М. М.                   
  3. «Гірник-Спорт» (Горішні Плавні)                         Цимбал Р. В.                       
  4. ДЮСШ Кобеляки (Кобеляки)                                Білорибець В. А.                
  5. МФК «Кремінь» (Кременчук)                                Безус А. Г.                           

 

Перше коло

             I тур ВТ 14.05.19 (Горішні Плавні)   

                                                                                            

  1. «Гірник-Спорт» - «Кремінь»                        0 : 21                                                          
  2. ДЮСШ Кобеляки – «Кремінь»                     0 : 7                                                     
  3. «Гірник-Спорт» – ДЮСШ Кобеляки             0 : 3                                                   

    IІ тур СР 22.05.19 (Полтава)                                                                                                                                   
  1. «Молодь-11» – «Молодь-10»                   0 : 2                                                    
  2. «Молодь-10» – «Гірник-Спорт»                4 : 2                                                           
  3. «Молодь-11» - «Гірник-Спорт»                0 : 4                                                       

 

             III тур ЧТ 30.05.19 (Кобеляки)

  1. ДЮСШ Кобеляки – «Кремінь»                      0 : 5                                                               
  2. «Кремінь» – «Молодь-11»                            8 : 2                                                      
  3. ДЮСШ Кобеляки – «Молодь-11»                  2 : 1                                                                    

 

Початок матчів  - 15.00, 15.50, 16.40

*Команда, вказана першою в ігровому дні, готує футбольне поле для проведення змагань

2018 © Федерація Футболу Полтавщини — Всі права застережено