Призначення арбітрів:

Вища ліга 12 тур

Кубок 1/4 фіналу

КАЛЕНДАР ІГОР 2010 – 2011 р. р. н. Вища ліга Група «Б»

КАЛЕНДАР ІГОР

ЧЕМПІОНАТУ  ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ 2019 РОКУ З ФУТБОЛУ

серед дитячо-юнацьких команд 2010 – 2011 р. р. н.

Вища ліга

Група «Б»

 

  1. ФК «Голден Ігл» (Полтава)                      Палапа Д. С.                       
  2. «Зіньків-1604» (Зіньків)                           Яненко С. В.                       
  3. ДЮСШ Гадяч (Гадяч)                                 Гнипа Ю. І.                         
  4. ДЮСШ Миргород (Миргород)                  Коваленко А. В.                 
  5. ДЮФШ ФК “Ворскла” - 10 (Полтава)     Сільченко  В. В.                 

Перше коло

 

                        1 тур ЧТ 16.05.19 (Гадяч)                                                                                                                                   

  1. ДЮСШ Гадяч – ДЮСШ Зіньків                   1 : 0                                                     
  2. ДЮСШ Миргород – ДЮСШ Зіньків             6 : 0                                                              
  3. ДЮСШ Гадяч – ДЮСШ Миргород              2 : 4                                                           

 

                        2 тур ЧТ 23.05.19 (Полтава)

  1. «Голден Ігл» - «Ворскла»                       пер.                                                       
  2. «Ворскла» – ДЮСШ Гадяч                      пер.                                                
  3. «Голден Ігл» – ДЮСШ Гадяч                  пер.                                                     

                     

                        3 тур ПТ 31.05.19 (Зіньків)

  1. ДЮСШ Зіньків – «Голден Ігл»                        2 : 3                                                                                              
  2. ДЮСШ Миргород – «Голден Ігл»                    0 : 1                                                           
  3. ДЮСШ Зіньків – ДЮСШ Миргород                  2 : 8                                                             

 

Початок матчів : 15.00; 15.50; 16.40

*Команда, вказана першою в ігровому дні, готує футбольне поле для проведення змагань.

2018 © Федерація Футболу Полтавщини — Всі права застережено