Постійні комітети

 

Комітет з проведення змагань:

 

ГОНЧАРЕНКО Андрій Іванович (Полтава) – голова комітету

 

Члени комітету:

- ЯРЕМЕНКО Олександр Іванович іньків)

- ГРИЦЕНКО Юрій Дмитрович (Котельва)

- ПИЛИПЕНКО Василь Анатолійович (Полтавський район)

- БАРАНОВИЧ Віталій Володимирович (Нові Санжари)

 

Комітет арбітрів:

 

ЧЕРНИШОВ Віктор Борисович (Кременчук) – голова комітету

 

Члени комітету:

- ХАРАХАЙЧУК Анатолій Євгенійович (Кременчук)

- САДОВИЙ Олександр Валерійович (Кременчук)

- КОРНІЙКО Олександр Сергійович (Миргород)

- ПОКІДЬКО Ігор Романович (Полтава)

- ГОГОЦЬ Василь Дмитрович (Полтава)

- ЛЯШЕНКО Сергій Олексійович (Миргород)

- ПАВЛЮЧЕНКО Андрій Миколайович (Лубни)

- ЯРМОЛЕНКО Юрій Миколайович (Чорнухи)

  

Комітет спостерігачів арбітражу (делегатів-інспекторів):

 

МАРМАЧ Юрій Олексійович (Полтава) – голова комітету

 

Члени комітету:

- НАРИТНИК Володимир Федорович (Кременчук)

- КОСТРИЦЬКИЙ Олександр Степанович (Полтава)

- МАНЬКОВСЬКИЙ Вадим Валентинович (Кременчук)

- БРЮХОВ Павло Анатолійович (Кременчук)

- ПАНЧЕНКО Віктор Іванович (Диканька)

 

Комітет дитячо-юнацького футболу:

 

КОВАЛЕНКО Андрій Анатолійович (Полтава) – голова комітету

 

Члени комітету:

- БРАГІНЕЦЬ Андрій Сергійович (Полтава)

- ЄЖАКОВ Олександр Олександрович (Полтава)

- КАСИМОВ Вадим Адилович (Полтава)

- ОЛЕКСЕНКО Володимир Іванович (Миргород)

- ТРУШКІН Артем Павлович (Полтава)

- ЧЕРНЯВСЬКИЙ Вячеслав Петрович (Полтава)

 

Комітет з розвитку футболу в регіонах:

 

ПУГАЧОВ Олександр Олександрович (Семенівка) – голова комітету

 

Члени комітету:

- ЖУРАВЕЛЬ Володимир Пилипович (Велика Багачка)

- ЯБЛУНІВСЬКИЙ Володимир Михайлович (Лохвиця)

 

Комітет ветеранського футболу:

 

ГОЛОВАНЬ Анатолій Леонідович (Полтава) – голова комітету

 

Члени комітету:

- ГОРЯЧКОВСЬКИЙ Андрій Федосійович (Кременчуцький район)

- КУЧА Олег Євгенійович (Пирятин)

- МАРМАЧ Юрій Олексійович (Полтава)

- ПЛЕТІНЬ Сергій Миколайович (Пирятин)

 

Комітет жіночого футболу:

 

ЖИЛА Володимир Леонідович (Гребінка) – голова комітету

 

Члени комітету:

- САБІРОВ Руслан Ринатович (Кобеляки)

- ДЕТЮК Віталій Олексійович (Кобеляки)

 

Комітет спортивних споруд та безпеки їх використання:

 

БУЦЬКИЙ Олександр Валерійович (Полтава) – голова комітету

 

Члени комітету:

- КЛИМЧЕНКО Юрій Васильович (Лубни)

- КУЦЕНКО Олександр Петрович (Полтава)

  

Комітет збірних команд області:

 

ЄЖАКОВ Олександр Олександрович (Полтава) – голова комітету

 

Члени комітету:

- ХОДИРЄВ Сергій Леонідович (Полтава)

- СУПРУН Олександр Вікторович (Полтава)

 

Комітет засобів масової інформації (ЗМІ):

 

ЛОБАНОВ Артем Вікторович (Полтава) – голова комітету

 

Члени комітету:

- СКОБЕЛЬСЬКИЙ Віталій Вікторович (Полтава)

- КРУМІН Олександр Вікторович (Полтава)

 

Комітет футзалу:

 

МАНЬКОВСЬКИЙ Вадим Валентинович (Кременчук) – голова комітету

 

Члени комітету:

- БРАГІНЕЦЬ Андрій Сергійович (Полтава)

- КЛИМЕНКО Костянтин Павлович (Полтавський район)

 

Науково-методична група:

 

СВЄРТНЄВ Олександр Анатолійович (Полтава) – керівник групи

 

Склад групи:

- ЄЖАКОВ Олександр Олександрович (Полтава)

- КАСИМОВ Вадим Адилович (Полтава)

 

Група з проведення змагань серед учасників АТО:

 

СКЛЯР Ігор Дмитрович (Полтава) – керівник групи

 

Склад групи:

- ЛЯШЕНКО Сергій Олексійович (Миргород)

- ВАКУЛА Геннадій Володимирович (Нові Санжари)

 

Група проведення «Чесної гри»:

 

МАЛЬЧЕНКО Микола Степанович (Хорол) – керівник групи

 

Склад групи:

- КОБЛИЦЬКИЙ Вадим Павлович (Полтава)

- ПИЛИПЕНКО Василь Анатолійович (Полтавський район)

 

Група з питань розвитку футболу серед спортсменів-інвалідів:

 

ВЕРЕЩАКА Олександр Юрійович (Полтава) – керівник групи

 

Склад групи:

- КОЗІН Віктор Володимирович (Полтава)

- НАЗАРУК Євген Володимирович (Полтава)

 

Група з проведення змагань на призи клубу «Шкіряний м’яч»:

 

ШАРІЙ Іван Григорович (Полтава) – почесний президент клубу

 

ОЛЕКСЕНКО Володимир Іванович (Миргород) – керівник групи

 

Склад групи:

- ПАНЧЕНКО Віктор Іванович (Диканька)

- ЯРМОЛЕНКО Юрій Миколайович (Чорнухи)

 

Контрольно-дисциплінарний комітет (КДК):

 

ПАРАМОНОВ Юрій Миколайович (Полтава) – голова комітету

 

ІСАЄВ Микола Володимирович (Полтава) — заступник голови комітету

 

Члени комітету:

- КИСЛОВ Ігор Миколайович (Полтава)

- ЛУКАШ Сергій Митрофанович (Полтава)

- СКОЧКО Віктор Миколайович (Шишаки)

 

Апеляційний комітет:

 

ЮРЕНКО Олег Борисович (Горішні Плавні) – голова комітету

 

Члени комітету:

- ГРИЦЮК Артур Сергійович (Полтава)

- НЕДАЙКАШ Віктор Володимирович (Велика Багачка)

2018 © Федерація Футболу Полтавщини — Всі права застережено