2005 - 2006 р.н. Г

КАЛЕНДАР

ЧЕМПІОНАТУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ 2020 РОКУ

ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКОЇ ФУТЗАЛЬНОЇ ЛІГИ

СЕРЕД  КОМАНД 2005/2006 РОКІВ НАРОДЖЕННЯ

 

Група “Г”

 

  1. ДЮСШ Лубни Юрченко Ю.             
  2. ДЮСШ Хорольський р-н                      
  3. ДЮСШ Березоточа Лубенський р-н
  4. ДЮСШ Оріхівка Лубенський р-н
  5. ДЮСШ Войниха Лубенський р-н 

 

 

1 тур 18 січня 2020 р.

м. Лубни, спортивний зал ДЮСШ

  8.30    1. ДЮСШ Оріхівка                           -     ДЮСШ Лубни                           1:11

  9.15    2. ДЮСШ Хорольський р-н           -     ДЮСШ Войниха                       9:3  

10.00    3. ДЮСШ Березоточа           -     ДЮСШ Оріхівка                       2:5                              

13.00    4. ДЮСШ Лубни                             -     ДЮСШ Хорольський р-н         4:5                                                   

13.45    5.  ДЮСШ Войниха                                   -     ДЮСШ Березоточа                   7:0                           

 

2 тур 1 лютого 2020 р.

м. Лубни, спортивний зал ДЮСШ

10.45    6. ДЮСШ Березоточа                     -      ДЮСШ Лубни                4:18                                  

11.30     7. ДЮСШ Оріхівка                                    -     ДЮСШ Войниха           5:4                      

12.15     8. ДЮСШ Хорольський р-н            -     ДЮСШ Березоточа                   7:0

14.30     9. ДЮСШ Оріхівка                                   -     ДЮСШ Хорольський р-н       1:4                                                               

15.15   10. ДЮСШ Войниха                         -     ДЮСШ Лубни                0:11                     

 

3 тур 8 лютого 2020 р.

м. Лубни, спортивний зал ДЮСШ      

  8.30   11. ДЮСШ Лубни                            -     ДЮСШ Оріхівка  9:9              

  9.15   12. ДЮСШ Войниха                         -      ДЮСШ Хорольський р-н 4:6                                              

10.00   13. ДЮСШ Оріхівка                        -     ДЮСШ Березоточа                    7:2                                              

13.00   14. ДЮСШ Хорольський р-н                  -      ДЮСШ Лубни                    3:11                           

13.45   15. ДЮСШ Березоточа                       -     ДЮСШ Войниха              1:5                                                         

 

4 тур 22 лютого 2020 р.

м. Лубни, спортивний зал ДЮСШ   

10.45   16. ДЮСШ Лубни                             -     ДЮСШ Березоточа         13:2    

11.30   17. ДЮСШ Войниха                         -     ДЮСШ Оріхівка               5:8  

12.15   18. ДЮСШ Березоточа                       -     ДЮСШ Хорольський р-н           1:3

14.30   19. ДЮСШ Хорольський р-н                  -     ДЮСШ Оріхівка                         5:3                                                                                                    

15.15   20. ДЮСШ Лубни                              -     ДЮСШ Войниха                       11:2                 

 

 

Назва команди

І

В

Н

П

М’ячі

О

Місце

1

ДЮСШ Хорольський р-н    

8

 7  

0  

 1

42 - 27

21  

2

ДЮСШ Лубни  

8

 6

 1

 88 - 26

19  

3

ДЮСШ Оріхівка

8  

39 - 42

13

4

ДЮСШ Войниха 

 8 

 2 

  30 - 51

5

ДЮСШ Березоточа 

  8

 0

8  

  12 - 65   

2018 © Федерація Футболу Полтавщини — Всі права застережено