2009 - 2010 р.н. Г

КАЛЕНДАР

ЧЕМПІОНАТУ ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКОЇ ФУТЗАЛЬНОЇ ЛІГИ

 ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ СЕРЕД  КОМАНД 2009/2010 РОКІВ НАРОДЖЕННЯ

 2020 РОКУ

 

 

Група “Г”

  1. ДЮСШ Лубни – 2009                            
  2. ДЮСШ Гребінківський р-н 
  3. ДЮСШ Лубни – 2010
  4. ДЮСШ Пирятинський р-н-1  
  5. ДЮСШ Пирятинський р-н-
  6. ДЮСШ Прилуки   

 

 

 

1-тур 31.01. 2020

м. Гребінка, спортивний комплекс 

 

12.00      ДЮСШ Пирятинський р-н-2     -     ДЮСШ Пирятинський р-н-1                    3:6 

12.45      ДЮСШ Гребінківський р-н       -     ДЮСШ Прилуки                                       2:2  

13.30      ДЮСШ Пирятинський р-н-2     -     ДЮСШ Лубни - 2010                                0:3

14.15      ДЮСШ Пирятинський р-н-1    -     ДЮСШ Лубни – 2009                               0:9

15.00      ДЮСШ Прилуки                       -     ДЮСШ Пирятинський р-н-2                    9:0

15.45      ДЮСШ Гребінківський р-н       -     ДЮСШ Пирятинський р-н-1                    6:0          

16.30      ДЮСШ Прилуки                        -     ДЮСШ Лубни - 2010                                3:1

17.15      ДЮСШ Лубни – 2009                -     ДЮСШ Гребінківський р-н                      5:2

 

         2-тур 15.02. 2020

м. Лубни, спортивний зал ДЮСШ

 

  8.30     ДЮСШ Лубни - 2009                    -     ДЮСШ Пирятинський р-н-1                13:0

  9.15     ДЮСШ Лубни - 2010                    -     ДЮСШ Пирятинський р-н-2                  6:3

11.30     ДЮСШ Пирятинський р-н-1        -     ДЮСШ Пирятинський р-н-2                  7:2  

12.15     ДЮСШ Прилуки                           -     ДЮСШ Гребінківський р-н                     3:5   

13.00     ДЮСШ Гребінківський р-н          -     ДЮСШ Лубни - 2009                               1:6

15.15     ДЮСШ Лубни - 2010                    -     ДЮСШ Прилуки                                      6:2

16.00     ДЮСШ Лубни – 2009                   -     ДЮСШ Лубни – 2010                              5:1

 

3-й тур 29.02. 2020

м. Лубни, спортивний зал ДЮСШ

 

  8.30     ДЮСШ Лубни - 2010                     -     ДЮСШ Лубни - 2009                 3:6      

  9.15     ДЮСШ Пирятинський р-н-2         -     ДЮСШ Прилуки                         1:8 

10.00     ДЮСШ Пирятинський р-н-1         -     ДЮСШ Лубни - 2010                   4:4

10.45     ДЮСШ Гребінківський р-н           -     ДЮСШ Пирятинський р-н-2          7:1              

11.30     ДЮСШ Прилуки                            -     ДЮСШ Пирятинський р-н-1        4:1         

12.15     ДЮСШ Лубни - 2010                     -     ДЮСШ Гребінківський р-н           2:5

13.00     ДЮСШ Лубни – 2009                    -     ДЮСШ Прилуки                           5:0

13.45     ДЮСШ Пирятинський р-н-1         -     ДЮСШ Гребінківський р-н             1:7

14.30     ДЮСШ Лубни - 2009                     -     ДЮСШ Пирятинський р-н-2          16:1                

 

4-тур 6.03. 2020

м. Гребінка, спортивний комплекс

 

14.00     ДЮСШ Пирятинський р-н-2   -     ДЮСШ Гребінківський р-н    1:12

14.45     ДЮСШ Пирятинський р-н-1   -   ДЮСШ Прилуки                     5:0

15.30     ДЮСШ Прилуки                    -     ДЮСШ Лубни - 2009            0:5                        

16.15     ДЮСШ Пирятинський р-н-1   -     ДЮСШ Лубни - 2010            2:5            

17.00     ДЮСШ Пирятинський р-н-2   -     ДЮСШ Лубни -2009             0:9         

17.45     ДЮСШ Гребінківський р-н     -     ДЮСШ Лубни - 2010            4:1       

 

 

Назва команди

І

В

Н

П

М’ячі

О

Місце

1

ДЮСШ Лубни - 2009

 10

10 

 0

 79 - 8 

 30

2

ДЮСШ Гребінківський р-н

 10

51 - 22 

22 

3

ДЮСШ Прилуки 

10

31 - 21 

13 

4

ДЮСШ Лубни - 2010

10 

32 - 34 

13

5

ДЮСШ Пирятинський р-н - 1

10

26 - 53 

6

ДЮСШ Пирятинський р-н - 2

10

10 

12 - 83 

0

 

2018 © Федерація Футболу Полтавщини — Всі права застережено