ФФУ анонсувала «Тиждень масового футболу УЄФА» в День фізичної культури і спорту

ФФУ анонсувала «Тиждень масового футболу УЄФА» в День фізичної культури і спорту

8 вересня Федерація футболу України провела промо-захід «Тиждень масового футболу УЄФА» в рамках Дня фізичної культури і спорту України.

Свято пройшло на території НСК «Олімпійський», де було обладнано мобільний майданчик для вуличного футболу, який протягом дня відвідали тисячі киян. Були проведені турніри серед наймолодших футболістів, кандидатів і членів національної збірної команди України серед футболістів із наслідками ДЦП, майстер-класи й конкурси для глядачів за участю відомих спортсменів.

Футбольне свято відкрили міністр молоді та спорту України Ігор Жданов, легенда українського футболу Владислав Ващук, тренер юнацької збірної України U-18 Олег Кузнецов та інші відомі спортсмени й футбольні особистості.

ФФУ долучає до проведення Тижня масового футболу УЄФА кожен регіон країни через 26 регіональних федерацій футболу, які організовують різноманітні заходи масового футболу в обласних і районних центрах, у сільській місцевості. Протягом тижня, з 23-го по 30 вересня, на всіх футбольних матчах диктори інформуватимуть про це і запрошуватимуть уболівальників.

Під час проведення футбольних свят скрізь будуть організовані турніри серед хлопчиків і дівчат, матчі між командами викладачів, батьків та учнів шкіл, зустрічі дітей із ветеранами футболу та чинними гравцями, футбольні конкурси, показові фрагменти уроків футболу. Особливу увагу регіональні федерації звернуть на максимальне долучення до заходів дівчат.

Тижню масового футболу УЄФА будуть присвячені фестивалі чемпіонів «Відкриті уроки футболу», що будуть організовані в кожному регіоні спільно з благодійним фондом «Розвиток футболу України». Вони матимуть соціальну спрямованість (у кожному фестивалі візьмуть участь по 200 дітей, серед яких 50% дітей-переселенців і дітей військовослужбовців, 30—40% дівчат, сироти та діти з особливими потребами).

 

2018 © Асоціація Футболу Полтавщини — Всі права застережено

Меню - АФП