КАЛЕНДАР ІГОР (перше коло)
чемпіонату Полтавської області 2021-го року з футболу
Група «Б»:
1 тур
15 травня 2021 р. (субота):
- «Стандарт» (Нові Санжари) – «Ягуар» (Кременчук) - 2:0
- СК «Геологія-2» (Нова Галещина) – ФК «Дружба» (Очеретувате) - 0:1
- «Семенівка» (Семенівка) – «Темп» (Градизьк) - 1:1
- «Альтаір» (Бутенки) – ФК «Гірник Спорт-2» (Горішні Плавні) - 2:2
«Кремінь-2» (Кременчук) – команда вільна від ігор
2 тур
22 травня 2021 р. (субота):
- ФК «Гірник Спорт-2» (Горішні Плавні) – «Семенівка» (Семенівка) - 1:1
- ФК «Дружба» (Очеретувате) – «Альтаір» (Бутенки) 2:2
- «Темп» (Градизьк) – «Стандарт» (Нові Санжари) - 1:2
23 травня 2021 р. (неділя)
- «Кремінь-2» (Кременчук) – СК «Геологія-2» (Нова Галещина) - 2:1
«Ягуар» (Кременчук) – команда вільна від ігор
3 тур
29 травня 2021 р. (субота):
- «Семенівка» (Семенівка) – ФК «Дружба» (Очеретувате) - 0:1
- «Альтаір» (Бутенки) – «Кремінь-2» (Кременчук) - 3:0
- «Стандарт» (Н. Санжари) – ФК «Гірник Спорт-2» (Г. Плавні) - 5:2
- «Ягуар» (Кременчук) – «Темп» (Градизьк) - 2:0
СК «Геологія-2» (Нова Галещина) – команда вільна від ігор
4 тур
05 червня 2021 р. (субота):
- «Кремінь-2» (Кременчук) – «Семенівка» (Семенівка) - 1:2
- ФК «Дружба» (Очеретувате) – «Стандарт» (Нові Санжари) - 0:0
- СК «Геологія-2» (Нова Галещина) – «Альтаір» (Бутенки) - 2:1
- ФК «Гірник Спорт-2» (Горішні Плавні) - «Ягуар» (Кременчук) - 4:1
«Темп» (Градизьк) – команда вільна від ігор
5 тур
12 червня 2019 р. (субота):
17 «Семенівка» (Семенівка) – СК «Геологія-2» (Н. Галещина) - 1:1
- «Стандарт» (Нові Санжари) – «Кремінь-2» (Кременчук) - 5:0
- «Темп» (Градизьк) – ФК «Гірник Спорт-2» (Г. Плавні) - 0:1
- «Ягуар» (Кременчук) – ФК «Дружба» (Очеретувате) - 1:0
«Альтаір» (Бутенки) – команда вільна від ігор
6 тур
19 червня 2021 р. (субота):
- «Альтаір» (Бутенки) – «Семенівка» (Семенівка) - 2:0
- ФК «Дружба» (Очеретувате) - «Темп» (Градизьк) - 2:0
- 23. СК «Геологія-2» (Нова Галещина) – «Стандарт» (Нові Санжари) - 2:6
- 24. «Кремінь-2» (Кременчук) – «Ягуар» (Кременчук) - 1:2
ФК «Гігник Спорт-2» (Горішні Плавні) – команда вільна від ігор
7 тур
21 червня 2021 р. (понеділок):
- «Стандарт» (Нові Санжари) – «Альтаір» (Бутенки) - 8:0
- ФК «Гірник Спорт-2» (Г. Плавні) – ФК «Дружба» (Очеретувате) - 1:1
- «Темп» (Градизьк) – «Кремінь-2» (Кременчук) 0:2
- «Ягуар» (Кременчук) – СК «Геологія-2» (Нова Галещина) 1:0
«Семенівка» (Семенівка) – команда вільна від ігор
8 тур
26 червня 2021 р. (субота):
- «Семенівка» (Семенівка) – «Стандарт» (Нові Санжари) - 0:8
- СК «Геологія-2» (Нова Галещина) – «Темп» (Градизьк) - 2:2
- «Альтаір» (Бутенки) – «Ягуар» (Кременчук) - 3:2
- «Кремінь-2» (Кременчук) – ФК «Гірник Спорт-2» (Горішні Плавні) - 1:5
ФК «Дружба» (Очеретувате) – команда вільна від ігор
9 тур
28 червня 2021 р. (понеділок):
- «Ягуар» (Кременчук) – «Семенівка» (Семенівка) - 4:1
- ФК «Дружба» (Очеретувате) – «Кремінь-2» (Кременчук) - 3:1
- «Темп» (Градизьк) – «Альтаір» (Бутенки) - 0:1
- ФК «Гірник Спорт-2» (Г. Плавні) – СК «Геологія-2» (Н. Галещина) - 0:7
«Стандарт» (Нові Санжари) – команда вільна від ігор
ДРУГЕ КОЛО
10 тур
3 липня 2021 р. (субота):
- «Ягуар» (Кременчук) - «Стандарт» (Нові Санжари) - 2:2
- «Дружба» (Очеретувате) - СК «Геологія-2» (Нова Галещина) 3:1
- «Темп» (Градизьк) - «Семенівка» (Семенівка) - 1:3
- ФК «Гірник-Спорт-2» (Горішні Плавні) - «Альтаір» (Бутенки) - 1:3
ФК «Кремінь-2» (Кременчук) – команда вільна від ігор
11 тур
10 липня 2021 р. (субота):
- «Семенівка» (Семенівка) - ФК «Гірник-Спорт-2» (Горішні Плавні) - 1:3
- «Альтаір» (Бутенки) - «Дружба» (Очеретувате) - 0:3
- «Стандарт» (Нові Санжари) - «Темп» (Градизьк) - 7:0
- СК «Геологія-2» (Нова Галещина) - ФК «Кремінь-2» (Кременчук) - 0:0
«Ягуар» (Кременчук) – команда вільна від ігор
12 тур
17 липня 2021 р. (субота):
- «Дружба» (Очеретувате) - «Семенівка» (Семенівка) - 3:1
- ФК «Кремінь-2» (Кременчук) - «Альтаір» (Бутенки) - 0:3
- ФК «Гірник-Спорт-2» (Г. Плавні) - «Стандарт» (Н. Санжари) - 1:7
- «Темп» (Градизьк) - «Ягуар» (Кременчук) - 3-3
СК «Геологія-2» (Нова Галещина) – команда вільна від ігор
13 тур
24 липня 2021 р. (субота):
- «Семенівка» (Семенівка) - ФК «Кремінь-2» (Кременчук) - 3:1
- «Стандарт» (Нові Санжари) - «Дружба» (Очеретувате) - 2:2
- «Альтаір» (Бутенки) - СК «Геологія-2» (Нова Галещина) - 2:2
- «Ягуар» (Кременчук) - ФК «Гірник-Спорт-2» (Горішні Плавні) - 3:2
«Темп» (Градизьк) – команда вільна від ігор
14 тур
1 серпня 2021 р. (неділя):
- СК «Геологія-2» (Н. Галещина) - «Семенівка» (Семенівка) - 1:0
- ФК «Кремінь-2» (Кременчук) - «Стандарт» (Нові Санжари) - 1:3
- ФК «Гірник-Спорт-2» (Г. Плавні) - «Темп» (Градизьк) - 4:0
- «Дружба» (Очеретувате) - «Ягуар» (Кременчук) - 2:0
«Альтаір» (Бутенки) – команда вільна від ігор
15 тур
7 серпня 2021 р. (субота):
- «Семенівка» (Семенівка) - «Альтаір» (Бутенки) - 1:4
- «Темп» (Градизьк) - «Дружба» (Очеретувате) - 0:0
- «Стандарт» (Нові Санжари) - СК «Геологія-2» (Нова Галещина) - 3:1
- «Ягуар» (Кременчук) - ФК «Кремінь-2» (Кременчук) - 2:1
ФК «Гірник-Спорт-2» (Горішні Плавні) – команда вільна від ігор
16 тур
14 серпня 2021 р. (субота):
- «Альтаір» (Бутенки) - «Стандарт» (Нові Санжари) - 1:5
- «Дружба» (Очеретувате) - ФК «Гірник-Спорт-2» (Г. Плавні) - 2:0
- ФК «Кремінь-2» (Кременчук) - «Темп» (Градизьк) - 3:1
- СК «Геологія-2» (Нова Галещина) - «Ягуар» (Кременчук) - 2:2
«Семенівка» (Семенівка) – команда вільна від ігор
17 тур
21 серпня 2021 р. (субота):
- «Стандарт» (Нові Санжари) - «Семенівка» (Семенівка) - +-
- «Темп» (Градизьк) - СК «Геологія-2» (Нова Галещина) - 2:4
- «Ягуар» (Кременчук) - «Альтаір» (Бутенки) - 1:2
- ФК «Гірник Спорт-2» (Горішні Плавні) - ФК «Кремінь-2» (Кременчук) - 4:2
«Дружба» (Очеретувате) – команда вільна від ігор
18 тур
24 серпня 2021 р. (вівторок):
- «Семенівка» (Семенівка) - «Ягуар» (Кременчук) - 3:2
- ФК «Кремінь-2» (Кременчук) - «Дружба» (Очеретувате) - 3:3
- «Альтаір» (Бутенки) - «Темп» (Градизьк) - +-
- СК «Геологія-2» (Н. Галещина) - ФК «Гірник Спорт-2» (Г. Плавні) - 1:5
«Стандарт» (Нові Санжари) – команда вільна від ігор
Початок матчів: липень, серпень – 17.00