«Аргус» (Голобородьківське) – ФК «Ворскла»-U17 (Полтава)1:1

«Легіон» (Полтава) – ФК «Кобеляки» (Кобеляки)8:0

ФК «Ворскла»-U17 (Полтава) – «Олімпія» (Савинці)0:5

«Колос» (Великі Сорочинці) – ФК «Динамо» (Решетилівка)6:1

«Авангард» (Яреськи) – «Аргус» (Голобородьківське)0:3

«Інваспорт» (Полтава) – «Авангард» (Яреськи)2:1

ФК «Кобеляки» (Кобеляки) – «Колос» (Великі Сорочинці)3:1

«Олімпія» (Савинці) – «Інваспорт» (Полтава)3:1

ФК «Динамо» (Решетилівка) – «Легіон» (Полтава)1:4

«Інваспорт» (Полтава) – «Аргус» (Голобородьківське)4:2

ФК «Ворскла»-U17 (Полтава) – «Авангард» (Яреськи)1:2

«Авангард» (Яреськи) – «Олімпія» (Савинці)1:1

ФК «Динамо» (Решетилівка) – ФК «Кобеляки» (Кобеляки)0:4

«Легіон» (Полтава) – «Колос» (Великі Сорочинці)4:0

ФК «Ворскла»-U17 (Полтава) – «Інваспорт» (Полтава)0:2

«Аргус» (Голобородьківське) – «Олімпія» (Савинці)0:4

 

Група «А».      ПІДСУМКОВА ТАБЛИЦЯ

 

з/п

К О М А Н Д А

І

В

Н

П

М

О

1

«ЛЕГІОН» (Полтава)

3

3

0

0

16:1

9

2

ФК «КОБЕЛЯКИ» (Кобеляки)

3

2

0

1

7:9

6

3

«КОЛОС» (Великі Сорочинці)

3

1

0

2

7:8

3

4

ФК «ДИНАМО» (Решетилівка)

3

0

0

3

2:14

0

 Список бомбардирів очолює:
МІСЯЙЛО Андрій («Легіон», Полтава) – 5 м’ячів

 

 Група «Б».      ПІДСУМКОВА ТАБЛИЦЯ

 

з/п

К О М А Н Д А

І

В

Н

П

М

О

1

  «ОЛІМПІЯ» (Савинці)

4

3

1

0

13:2

10

2

  «ІНВАСПОРТ» (Полтава)

4

3

0

1

9:6

9

3

  «АРГУС» (Голобородьківське)

4

1

1

2

6:9

4

4

  «АВАНГАРД» (Яреськи)

4

1

1

2

4:7

4

5

  ФК «ВОРСКЛА»-U17 (Полтава)

4

0

1

3

2:10

1

 Список бомбардирів очолює:
ТИМЧЕНКО Ігор («Олімпія», Савинці) – 4 м’ячі.

 

13.04.19 р. (субота):
11.00. Матч за VII-VIII місце
ФК «Динамо» (Решетилівка) — «Авангард» (Яреськи) — 1:1   (пен. —  1:3)
Голи: Самборський (49 хв.) — Кісельов (20 хв.).

14.04.19 р. (неділя):
10.00. Матч за V-VI місце
«Колос» (Великі Сорочинці) – «Аргус» (Голобородьківське) — 4:0
Голи: Фоменко (20, 80 хв.), Харченко (24 хв.), Сидоренко (67 хв.).

16.04.19 р. (вівторок):
15.00. Матч за III-IV місце
ФК«Кобеляки» (Кобеляки) – «Інваспорт» (Полтава)  — 2:0
Голи: Корнієнко (53 хв.), Крилевець (65 хв.).

17.04.19 р. (середа):
15.00. Ф І Н А Л
«Легіон» (Полтава) – «Олімпія» (Савинці) — 2:2   (пен. —  4:5)
Голи: Швей (48 хв.), Мелащенко (88 хв.) — Гриценко (90 хв.), Кірпіченко (90+3 хв.).

 

2018 © Федерація Футболу Полтавщини — Всі права застережено