29 листопада у театрі ім. Гоголя відбувся урочистий захід Громадської спілки "Федерація футболу Полтавщини" з нагоди підведення підсумків сезону 2018 року. На сцені команди-переможці та призери отримали нагороди та подарунки. Також було визначено 20 номінацій для нагородження кращих в різних сферах футбольної діяльності.
В першій частині заходу нагороджувались команди, які посіли призові місця в чемпіонаті (першості) Полтавської області.
Чемпіонат Полтавської області серед юнаків:
І місце - «Нафтохімік», Кременчук;
ІІ місце - «Пирятин»
ІІІ місце - «Легіон», Полтава.
Першість Полтавської області серед команд І-ої ліги:
І місце — «Дружба», Очеретувате;
ІІ місце — «Аргус», Голобородьківське;
ІІІ місце — «Лубни».
Чемпіонат Полтавської області серед команд вищої ліги:
І місце - «Олімпія», Савинці;
ІІ місце - «Колос», Лазірки;
ІІІ місце - «Легіон», Полтава.
В другій частині заходу нагороджувались переможці 20-ти номінацій.
1. «За краще висвітлення чемпіонату Полтавської області з футболу у засобах масової інформації» - сайт Полтава365;
2. «За краще висвітлення чемпіонату Полтавської області з футболу на телебаченні» - Кремінь ТВ;
3. «Краща районна ДЮСШ» - Кобеляцька районна ДЮСШ;
4. «Кращий районний стадіон» - стадіон у селищі Семенівка;
5. «Краща регіональна Федерація футболу» - Пирятинська Федерація футболу;
6. «Меценат року» - Сергій Ягодовський;
7. «Кращий керівник розвитку футболу в регіоні» - Олег Куча;
8. «Краща команда-дебютант» - «Колос» (Великі Сороченці);
9. «За підтримку ветеранського руху у футболі» - Олег Куча;
10. «Найстарший гравець чемпіонату 2018 р.» - Юрій Винниченко;
11. «Кращий гравець серед жінок» - Ангеліна Федоренко;
12. «Кращий жіночий тренер» - Руслан Сабіров;
13. «Кращий комітет ФФП» - комітет арбітрів;
14. «Кращий спостерігач арбітражу» - Ігор Кислов;
15. «Кращий арбітр» - Андрій Павлюченко;
16. «Кращий бомбардир чемпіонату області серед юнаків» - Максим Кравченко;
17. «Кращий бомбардир першості області серед команд І-ої ліги» - Ігор Черномор;
18. «Кращий бомбардир чемпіонату області серед команд вищої ліги» - Андрій Місяйло;
19. «Кращий тренер юнацької команди» - Ярослав Здирко;
20. «Кращий тренер» - Володимир Сисенко.