Турніри на честь ветеранів футболу Полтавщини

Турніри на честь ветеранів футболу Полтавщини

У лютому 2018 року на засіданні виконавчого комітету громадської спілки “Федерація футболу Полтавщини” було прийнято рішення щодо внесення до календарного плану заходів ФФП на 2018 рік проведення турнірів на честь людей, які протягом довгих років працювали на розвиток футболу на Полтавщині.

Навесні в Пирятині відбувся турнір з футболу серед команд ветеранів на призи голови Федерації футболу Пирятинщини Плетіня Сергія Миколайовича.

У жовтні Велика Багачка приймала турнір з футболу серед команд ветеранів на призи голови Федерації футболу Великобагачанського району Журавля Володимира Пилиповича.

 

А нещодавно у Гадячі, протягом двох днів, проходив Всеукраїнський дитячо-юнацький турнір за участю восьми команд на призи Ванди Василя Григоровича, людини яка більше 50 років працювала на розвиток футболу на Полтавщині.

 

Переможці та призери змагань були нагороджені кубками, грамотами та медалями від Федерації футболу Полтавщини, а людям, на честь яких і були організовано свята, вручені пам'ятні відзнаки.

2018 © Асоціація Футболу Полтавщини — Всі права застережено

Меню - АФП