Призначення арбітрів:
Вища ліга (6 тур)
Перша ліга (5 тур)

Previous Next

На шкільному турнірі визначили призерів

Таких шалених емоцій фінального матчу шкільного турніру, присвяченого Дню захисту дітей, стадіон «Ворскла» не бачив вже мабуть давно. Лише уявіть, в останній атаці команда школи 38 змогла зрівняти рахунок в основний час і перевести матч із школою №6 у серію пенальті, завершивши матч рахунком 2:2. Але їхні суперники із шостої гімназії, хоч і зовсім юні, але змогли витримати такий удар і в серії пенальті вирвати перемогу.

Що ж потім творилося на газоні «Ворскла» важко навіть і передати. Купа-мала із переможців, їхніх викладачів та батьків. А от срібні призери турніру проявили дуже високий рівень поваги до суперників, усі, як один привітали своїх візаві з перемогою. Особливо відзначимо Костянтина Губу, голкіпера 38-ої школи. Це справжній лідер, як на полі, так і поза ним. Ви б бачили, які «мертві» м’ячі він витягував!

Вітали ж маленьких футболістів з призовими місцями їхні дорослі колеги із «Ворскли». Оце був справжні шквал радощів! Ми лише додамо для узагальнення, що перше місце у команди гімназії №6, друге у школи №38, третє - №37, трохи не дотягнули до п’єдесталу – учні 12 школи.

Призи та подарунки були від спонсорів турніру: торгової марки «Полтава», «Моршинської» та «Ігроленду». А також організаторів: футбольного клубу «Ворскла», громадської спілки «Федерація футболу Полтавщини» та управління освіти Полтавської міської ради.

2018 © Федерація Футболу Полтавщини — Всі права застережено